Kombinace celoskleněných a prosklených dveří v interiéru

Požadavkem rodiny bylo moderní řešení a provzdušnění rekonstruovaného interiéru. Konkrétně šlo o propojení a zároveň oddělení zádveří, kuchyně a obyvacího pokoje v přízemí řadového domu. K tomuto účelu se velice hodí celoskleněné dveře, které jsou ideálním právě pro moderně řešený interiér. Návrhli jsme je zkombinovat s interiérovými dveřmi VEKRA Siluet v lakovaném provedení. Zajímavým detailem je řešení dekorů zasklení, které se u celoskleněných i klasických interiérových dveří doplňuje.

Dominantou interiéru jsou otočné celoskleněné dveře kombinované s fixní částí, které tvoří vstup do obývacího pokoje. Fixní křídlo je řešeno mléčným sklem v dekoru Cyrcle1 a otočné křídlo dekorem Cyrcle2. I když má každý prvek sestavy jiný dekor, dohromady působí uceleným a velmi elegantním dojmem.

Důležité je ale také technické řešení dveří. Snadné, bezpečné a pohodlné ovládání zajišťuje kolejnice, která je doplněna o 2 tiché dojezdy, které dokáží přitáhnout křídlo do pozice otevření či pozice zavření.

Naše realizace