Vzorkovna VEKRA Kladno

Zákaznické centrum

Čermákova 1986
272 01 Kladno

O velikonočních svátcích, tedy pátek 10.4 až pondělí 13.4., bude naše vzorkovna uzavřena. Budeme se na Vás těšit v dalších pracovních dnech 

Otevírací doba

pondělí8:00 - 16:00
úterý8:00 - 17:30
středa8:00 - 16:00
čtvrtek8:00 - 16:30
pátek8:00 - 14:00

Kladenská pobočka VEKRA je připravena poradit vám při nákupu vašich nových oken. Ať už vybíráte okna pro svou novostavbu nebo se chystáte k rekonstrukci staršího domu či bytu, jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s výběrem.

V okolí nás dobře znají a vědí, že naše řešení vždy odráží především individuální potřeby každého zákazníka, a to jak z hlediska vlastností oken, tak i z pohledu finančních možností. Díky technickému a výrobnímu zázemí naší firmy vám můžeme nabídnout vše, co potřebujete k tomu, aby vám vaše nová okna sloužila dobře a bez problémů desítky let.

Nebudeme se vám podbízet cenou, protože nabízíme kvalitní okna a dveře a víme, že kvalita něco stojí. Nenajdete u nás levná okna, která by vám mohla po pár sezónách přinést problémy. Naše řešení jsou prověřená roky zkušeností a tisíci realizovaných projektů ročně.

VEKRA v Kladně vám nabídne:

  • Kompletní sortiment plastových oken, dřevěných a dřevohliníkových oken, hliníková okna
  • Posuvné systémy ze všech materiálů
  • Vchodové dveře v plastovém, dřevěném, hliníkovém i dřevohliníkovém provedení
  • Stínicí techniku a další doplňky k oknům
  • Interiérové dveře ve špičkovém designu a provedení

Jsme rádi, že naši zákazníci nás doporučují dál, a tak k nám většina lidí přichází s tím, že chce řešení od VEKRY.

Těšíme se i na vás, rádi vám zdarma a nezávazně poskytneme konzultaci k vašemu projektu. VEKRA Kladno nabízí kompletní sortiment oken – plastová okna, dřevěná, hliníková i dřevohliníková s širokou nabídkou příslušenství a také interiérové dveře a stínění.

Kontakty

312 246 000
606 622 508
725 120 132

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace