Vzorkovna VEKRA Kuřim

Zákaznické centrum

Tyršova 8/13
664 34 Kuřim

MIMO PRACOVNÍ DOBU návštěva možná po předchozí domluvě.
Pokud nejsme právě přítomni, volejte v pracovních dnech 774 982 234.

V době svátků vánočních od 21.12. do 1.1. bude naše provozovna zavřená.
Budeme se na Vás těšit v novém roce 2020
    

Otevírací doba

pondělí8:00 - 16:00
úterý8:00 - 16:00
středa8:00 - 16:00
čtvrtek8:00 - 16:00
pátek8:00 - 15:00

Naše obchodní zastoupení se nachází ve městě Kuřim na hlavním tahu na Tišnov a je viditelně označeno s možností parkování přímo u pobočky.

Na obchodním zastoupení máme pro zákazníky vzorky produktů které prodáváme, ale vzhledem k velikosti portfolia zde nemůžeme vystavit vše. Úplně všechny naše výrobky je možno shlédnout v nedalekém showroomu na Škrobárenké v Brně. Nicméně všechny potřebné informace k produktům máme zpracovány v katalozích, které si zákazník může odnést s sebou domů. Odborný konzultant rád odpoví na všechny dotazy a rád poradí s výběrem a doporučí nejlepší řešení pro Váš dům, byt a rekonstrukci a to vše s ohledem na izolační a užitné vlastnosti výrobků. Následně Vám Vekra vytvoří nabídku, kde je vše srozumitelně popsáno. Na pobočce je možno řešit i stínící techniku, jako jsou venkovní žaluzie, rolety, případně vnitřní žaluzie. Dále interiérové dveře, kde nabízíme nepřeberné množství typů a provedení od klasických až po celoprosklené posuvné stěny. Pro stínění a interiérové dveře máme specialisty, kteří Vám taktéž rádi pomohou.

Vekra nabízí okna a dveře ve všech provedeních – plastová okna i dveře, dřevěná okna i dveře, dřevohliník, hliník a nepřeberné množství doplňků, díky čemuž jsme schopni splnit přání našich klientů a to vše s jistotou, že Vám vše bude včas a kvalitně namontováno a bude Vám velmi dlouho sloužit.

U Vekry získáte nákupem jistotu, že jste si koupili kvalitní výrobek, který byl kvalitně vyroben, namontován a kvalitní servis našeho odborného konzultanta.

Prodejem a namontováním služby Vekra nekončí, protože Vám poskytuje na všechny výrobky prodloužené záruky a servis.

Kontakty

774 982 234

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace