Krásné výhledy novými okny v roce 2023
Užijte si jen ty nejkrásnější výhledy

Užijte si jen ty nejkrásnější výhledy

Okna jsou oči domu, která mrknou na kolemjdoucí, ale především bezpečně chrání váš domov.

Přinášet promyšlené komplexní dílo má smysl

V roce 2023 jsme opět vyrobili a namontovali více než půl milionu oken a dveří. Tisícům rodin jsme zlepšili kvalitu bydlení a pomohli ušetřit peníze za teplo, které by jinak nazdařbůh utekly starými okny. 

Končí tak pro nás další úspěšný rok. Dostali jsme šanci pracovat na spoustě krásných a zajímavých staveb. Je za námi vidět kus poctivé práce a svým úsilím a poctivou prací denně dokazujeme, že naše okna a dveře vydrží víc.

Otevřeli jsme v Praze Butovicích nový showroom ve zcela novém hávu, kde najdete spoustu inspirace a další tři pro vás budujeme. Ostatně hned po novém roce vás rádi přivítáme na zcela novém showroomu ve Zlíně. Ocenili jsme další stavbu v rámci partnerství s Českou komorou architektů a podpořili jsme Nadační fond pro zdraví dětí. Co nás zvláště těší je mnoho milých slov od vás, našich klientů. Moc vám za ně děkujeme. Dál budeme dělat vše, abychom pro vás dál byli jistotou správné volby.

My všichni ve VEKŘE vám přejeme úspěšný a šťastný nový rok 2024. Ať vám slouží zdraví a realizujete si všechny své plány, nejen ty stavební.
Tak šťastný a veselý!

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.