Plastová okna bíla

Vekra vyrábí plastová okna a dveře z kvalitních profilů s tloušťkou vnějších stěn 3 mm, které jsou osazeny celoobvodovým kováním Sigenia Aubi. Již v základní sadě má kování dva bezpečnostní uzávěry pro zvýšenou odolnost proti vloupání. Okna a dveře se vyznačují vysokou pevností, odolností proti stárnutí a dokonalou funkčností.
Plastová okna a dveře VEKRA jsou vhodné pro bytovou výstavbu i pro průmyslové a komerční budovy.

Systém pro velké zasklené plochy

Novinkou v produktové nabídce Vekra jsou zdvižně-posuvné dveře HS PORTAL, jde o do detailu vyřešený systém pro velké prosklené plochy.

Okna jsou řešením pro každou stavbu

Plastová okna jsou dlouhodobě nejžádanější okna na českém trhu. Oblíbená jsou zejména díky výhodnému poměru cena – kvalita. Ale není to ani zdaleka jediná jejich výhoda. Lidé si je často pořizují i kvůli bezúdržbovosti. Není totiž nutné pečovat o jejich povrchovou úpravu, stačí tedy jejich omytí a běžná údržba kování, jako u všech moderních oken.

Bílá plastová okna, to je klasika, často ale podceňovaná. Ale třeba šedá plastová okna velmi věrně imitují hliník, a při pohledu na budovu nejsou snadno rozeznatelná. Plastová okna v šedé barvě jsou velmi oblíbená třeba v sousedním Německu.

Mezi nejpopulárnější barevná plastová okna patří provedení s imitací dřeva. Povrch plastových oken je potažen fólií v dekorech dřeva. Na výběr je celá řada plastových oken v dřevodekoru, mezi nejpopulárnější patří např. povrch „zlatý dub“.

Naše realizace