Dvoukřídlé dveře

Dvoukřídlé dveře jako zajímavá brána do domu či bytu.

Vchod do domu v podobě dvoukřídlých dveří je zajímavá designová možnost. Dříve se tak velmi často řešily vchody do bytových domů hlavně ve městech.

Často jsou kombinovány s vrchním nadsvětlíkem. Zajímavé jsou rovněž varianty s asymetrickými křídly.

Velmi dobře lze tímto způsobem vyřešit situaci, kdy je třeba větší průchozí šířka do domu, to je častý požadavek veřejných prostor, jako jsou školy, obchody či kancelářské prostory.

Vchodové dvoukřídlé dveře můžeme vyrobit ze všech typů materiálů – plast, dřevo, dřevohliník i hliník.

Specifická a individuální řešení vám naši odborní konzultanti navrhnou na míru potřebám a požadavkům, neváhejte oslovit nás poptávkou, zdarma vám poskytneme konzultaci a navrhneme funkční a spolehlivé řešení.


Interiérové dvoukřídlé dveře
Pokud potřebujeme oddělit resp. spojit prostory v rámci bytu, pak jsou interiérové dvoukřídlé dveře tím správným řešením. Opět je možné volit symetrické či asymetrické řešení u interiérových dveří navíc v podobě po stěně posuvných dveří či dveří zásuvných do pouzdra.

Je rovněž možná kombinace s bočními světlíky či nadsvětlíky, toto řešení pak u nás najdete pod označením prosklené stěny.

Pokud potřebujete individuálně vyřešit dvoukřídlé dveře v interiéru, neváhejte kontaktovat naše specialisty zadáním poptávky.

Naše realizace