Skleněné dveře

Skleněné dveře jsou vhodné do moderních staveb a objektů, které opticky rozšíří a v případě posuvných dveří na terasu nebo zahradu i velmi prosvětlí vnitřní prostor. Balkonové prosklené dveře patří mezi úsporná řešení, jak propojit terasu či zahradu s obytným prostorem. S těmito dveřmi získáte jedinečný výhled a sluneční svit. U balkonových dveří jsou velmi důležité tepelně izolační vlastnosti.

Skleněné dveře interiérové se dají libovolně kombinovat a je snadné je přizpůsobit danému architektonickému řešení. U skleněných dveří se používá většinou kalené bezpečnostní sklo, čímž je v podstatě vyloučena možnost poranění při případném rozbití. Tento typ dveří nepodléhá stárnutí, mají dlouhou životnost a jsou jednoduché na údržbu

Neváhejte nás kontaktovat na obchodních zastoupeních Vekra okna, kde Vám naši odborní konzultanti rádi poradí jak řešit třeba právě skleněné dveře. Pokud máte již konkrétnější představu, tak stačí nezávazně vyplnit poptávkový formulář a Vekra Okna pro Vás připraví do 48 hodin cenovou nabídku.

Naše realizace