Ceny hliníkových oken

Oslovte nás POPTÁVKOU a naši odborní konzultanti vám poskytnou nejenom NEZÁVAZNOU konzultaci ZDARMA, ale také pro vás připraví cenovou nabídku na míru vašim potřebám.

Kontaktovat nás můžete také na kterémkoliv z více než 70 obchodních zastoupení Vekra. Požadované informace vám poskytnou i operátoři na BEZPLATNÉ LINCE 800 777 666.

Na čem závisí cena hliníkových oken?

Ceny hliníkových oken závisí na zvoleném profilovém systému a typu izolačního zasklení. Hliníková okna se velmi často používají pro výrobu velkých prosklených prvků, v poslední době jsou stále oblíbenější zdvižně posuvné systémy tzv. HS Portal. Ceny oken v těchto provedeních a další atypické prvky je nutné také prověřit z hlediska technické realizace.
Hliníkové dveře a hliníkové vstupní portály jsou žádány majiteli a správci bytových domů, kam se tento prvek přímo ideálně hodí a také nejvíce využívá. Ceny hliníkových dveří v těchto provedeních se velice liší nejenom typem použitého kování, často s elektronickými a bezpečnostními prvky, ale také případným osazením schránkami a dalšími funkčními doplňky.
Hliníková okna a dveře patří do vyšší cenové kategorie, ale jde prakticky o nezničitelné prvky, které jsou přímo předurčeny pro vysoce namáhané společné vchody bytových domů apod. Moderní architektura přinesla v poslední době také stále častější využití v moderních rodinných domech.


Pokud se zajímáte o koupi kvalitních hliníkových oken, neváhejte a oslovte nás POPTÁVKOU.

Naše realizace