Montáž oken a dveří | VEKRA
Odborná montáž je nezbytná pro maximální životnost

Odborná montáž je nezbytná pro maximální životnost

Zabudovaný výrobek na míru je záruka úspory tepla a zvukové izolace.

Montáž oken, dveří a stínění jedině od profesionálů

Kompletní dodávka oken, stínění i dveří včetně profesionální montáže naplňuje filosofii VEKRA o maximální životnosti. Máme nastavené interní montážní předpisy, které musí naši montážníci dodržovat. Přímo na stavbách kontrolují jejich práci montážní technici VEKRA, kteří řeší i složité technické situace, které mohou nastat během instalace. 

Stále zdokonalujeme naše postupy. Platné normy na montáž okna jsou pro nás jen minimem. VEKRA má předpisy zpracované jak pro okna, tak pro vchodové dveře, posuvné systémy a venkovní stínění. Technologické předpisy pro montáž máme pro běžné i nadrozměrné prvky. Samozřejmě ani předsazená montáž oken pro nás není problém. Máme interní předpisy také pro interiérové dveře, kde není norma pro jejich montáž.

Jako jediní v ČR jsme držiteli prestižního certifikátu TÜV NORD na kompletní služby včetně osazení oken a dveří na klíč.

Náš tip

Odborní konzultanti VEKRA jsou ve všech regionech ČR. Ptejte se jich na všechno, co vás zajímá.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.