VEKRA = 4 výrobní závody v Čechách a na Moravě

banner_KVALITNI OKNA_1230x330px

Navštivte naše výrobní závody

Zeptejte se na prohlídku závodu konzultanta, který s vámi řeší poptávku na okna VEKRA.

LÁZNĚ TOUŠEŇ – HUSINEC u Prachatic – VELKÉ MEZIŘÍČÍ – ZAŠOVÁ u Valašského Meziříčí


Těžká dřina

Přijali jsme výzvu produkce TV Prima a poskytli jsme k natáčení mj. i prostory našeho výrobního závodu v Zašové na Valašsku. Moderátor pořadu Roman Buťa si na „vlastní ruce“ mohl vyzkoušet, že je potřeba nejen svalů, ale i stále přemýšlet a kontrolovat každý krok při výrobě. Sebemenší chyba totiž znehodnotí celý výrobek. Přímo v praxi si také mohl zkusit rozdíl v pevnosti čepového spoje – který je standardem VEKRA při výrobě dřevěných oken, a běžného kolíkového spoje, i když na první pohled rozdíl na okně nepoznáte.

Na stavbě si pak Roman mohl vyzkoušet opravdu těžkou dřinu při instalaci portálů o váze stovek kilogramů.

POŘAD si můžete pustit zde: https://cool.iprima.cz/porady/tezka-drina/6-epizoda-0 (zobrazí se v nové záložce)

Výroba je naší chloubou, ročně investujeme desítky milionů korun do modernizace a automatizace našich čtyřech výrobních závodů. Roman si mohl vyzkoušet i ruční namáčení a stříkání oken, ale viděl i v ČR zcela unikátní automatizované namáčecí linky a robotické stříkací linky pro okna a dveře a navazující sušicí tunely s řízením teploty, vlhkosti a proudění vzduchu. Jedině automatizované provozy totiž dokáží zajistit stabilní kvalitu a dokonalé provedení. Máme tak jistotu, že Vy – naši zákazníci, dostanete špičkový výrobek, který bude dlouho sloužit a zdobit Váš dům či byt.

Dále pracujeme na modernizaci našich závodů. V závodě na výrobu plastových oken v Husinci byl instalován automat, který uleví kolegům od dřiny s zvedáním těžkého zasklení. Bude následovat rozšíření výrobních prostor v našem závodě na dřevěná okna ve Velkém Meziříčí, aby měly naše robotické linky více prostoru.


Zajímá Vás jak se budou vyrábět Vaše okna?
Chcete vidět práci, kde výsledný produkt musí desítky let dobře sloužit?
Chtěli byste ukázat svým žákům poctivou práci, za jejíž výsledek se člověk nemusí stydět?

Napište nám press@vekra.cz , rádi Vám naše výrobní závody ukážeme.

Naše realizace