Interiérové dveře DESIGNO v novostavbě

Pro novostavbu rodinného domku se majitelé rozhodli pro řadu interiérových dveří VEKRA Designo v povrchové úpravě – javor. Světlý odstín s výraznou strukturou dřeva má výhodu zejména v univerzálním použití a širokých možnostech sladění s interiérem.

Interiérové dveře VEKRA Desingo umožňují napojení středové výplně, a to v různých šířkách a umístěních v tzv. bezlištovém provedení, které umožní zachovat moderní design bez dalších lišt a rušivých prvků.

Pro místnosti, kde je třeba soukromí a intimita, byly použity dveře se středovou výplní. Kresba dřeva v centrální výplni je orientována v horizontálním směru, zatímco rám dveří má vertikální směr kresby. Tento zajímavý detail velmi esteticky dotváří a zdůrazňuje celkový dojem interiérových dveří.

Vstup do místností, kde je žádoucí snadný průnik světla, je použito ornamentální kalené sklo v designu Satináto bílé, které příjemně dotváří jemný a teplý styl interiéru.

Vstup do obývacího pokoje je řešen velkoryse dveřmi s bočním světlíkem, který označujeme jako prosklenou stěnu. Jde o jednoduché, ale velice efektní řešení, které umožní průnik světla na chodbu zádveří a současně působí jako zajímavý prvek v celkovém řešení obývacího pokoje.

Naše realizace