Kombinace celoskleněných a prosklených dveří v interiéru | VEKRA

Kombinace celoskleněných a prosklených dveří v interiéru

Požadavkem rodiny bylo moderní řešení a provzdušnění rekonstruovaného interiéru. Konkrétně šlo o propojení a zároveň oddělení zádveří, kuchyně a obyvacího pokoje v přízemí řadového domu. K tomuto účelu se velice hodí celoskleněné dveře, které jsou ideálním právě pro moderně řešený interiér. Návrhli jsme je zkombinovat s interiérovými dveřmi VEKRA Siluet v lakovaném provedení. Zajímavým detailem je řešení dekorů zasklení, které se u celoskleněných i klasických interiérových dveří doplňuje.

Dominantou interiéru jsou otočné celoskleněné dveře kombinované s fixní částí, které tvoří vstup do obývacího pokoje. Fixní křídlo je řešeno mléčným sklem v dekoru Cyrcle1 a otočné křídlo dekorem Cyrcle2. I když má každý prvek sestavy jiný dekor, dohromady působí uceleným a velmi elegantním dojmem.

Důležité je ale také technické řešení dveří. Snadné, bezpečné a pohodlné ovládání zajišťuje kolejnice, která je doplněna o 2 tiché dojezdy, které dokáží přitáhnout křídlo do pozice otevření či pozice zavření.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.