Posuvné dveře kombinované se světlíky | VEKRA

Posuvné dveře kombinované se světlíky

Interiérové dveře VEKRA Simple v bezfalcovém provedení vyrobené z dýhy v barvě šedého dubu se výborně hodí do interiéru a je přesně sladěn s podlahou v domě.

Průchod mezi obývacím pokojem a kuchyní a také mezi obytnou částí a chodbou spojující dolní a horní patro, je řešen velkorysými posuvnými dveřmi, které propojují a zároveň prosvětlují interiér.

Výrazným prvkem posuvných dveří je velké madlo, které umožňuje snadný a hladký posun, a to díky posuvnému kování FINE, které se hodí zejména pro montáž dveří bez zárubně. Úzké elegantní kování bez viditelných závěsů a kolejnic dělá dojem, že křídla dveří se doslova vznášejí v prostoru.

Posuvné dveře je možné kombinovat podle potřeby i s bočními světlíky i nadsvětlíky, případně i v kombinaci s pevnou dveřovkou. Interiérové dveře se vždy vyrábějí na zakázku podle potřeb zákazníka, a proto jsou možná také nejrůznější atypická řešení, která se přizpůsobí prakticky jakémukoliv požadavku.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.