Posuvné dveře kombinované se světlíky | VEKRA

Posuvné dveře kombinované se světlíky

Interiérové dveře VEKRA Simple v bezfalcovém provedení vyrobené z dýhy v barvě šedého dubu se výborně hodí do interiéru a je přesně sladěn s podlahou v domě.

Průchod mezi obývacím pokojem a kuchyní a také mezi obytnou částí a chodbou spojující dolní a horní patro, je řešen velkorysými posuvnými dveřmi, které propojují a zároveň prosvětlují interiér.

Výrazným prvkem posuvných dveří je velké madlo, které umožňuje snadný a hladký posun, a to díky posuvnému kování FINE, které se hodí zejména pro montáž dveří bez zárubně. Úzké elegantní kování bez viditelných závěsů a kolejnic dělá dojem, že křídla dveří se doslova vznášejí v prostoru.

Posuvné dveře je možné kombinovat podle potřeby i s bočními světlíky i nadsvětlíky, případně i v kombinaci s pevnou dveřovkou. Interiérové dveře se vždy vyrábějí na zakázku podle potřeb zákazníka, a proto jsou možná také nejrůznější atypická řešení, která se přizpůsobí prakticky jakémukoliv požadavku.

Nezávazně poptejte

Vyplníte za 5 minut
Do 48 hodin znáte cenu

Zadejte PSČ stavby

Kontaktujte naše specialisty

Návštěva showroomu

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.