Showroom VEKRA Praha 5 – Smíchov

Zákaznické centrum

Svornosti 3321/2
150 00 Praha 5 – Smíchov

 

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Srdečně vás zveme k návštěvě našeho schowroomu VEKRA v Praze na Smíchově. Jsme sice trochu skryti, ale vyplatí se vám k nám zavítat. Náš tým techniků a asistentek udělá vše proto, abyste si vybrali řešení pro svá okna a dveře, které vám bude dobře sloužit a uspokojí vaše požadavky a především dobře ochrání váš domov před nečasem, hlukem i nezvanými návštěvníky. Máme dlouholeté zkušenosti a víme, co lidé v našem regionu řeší a jaká řešení pro svá okna a dveře potřebují.

Pokud se u nás zastavíte, ukážeme a vysvětlíme vám vše, co byste měli vědět než se rozhodnete, zda si pořídíte plastová, dřevěná, hliníková nebo dřevohliníková okna a dveře. V našem týmu jsou i odborníci na interiérové dveře a specialisté, kteří rozumí stínění. Nemusíte se bát, že bychom vás zahltili technickými pojmy. Naopak, zakládáme si na tom, abychom vám srozumitelně a lidsky vysvětlili, co byste měli pro své rozhodování vědět.

Ročně řešíme tisíce nabídek, smluv a zakázek pro novostavby a rekonstrukce v celé západní části Prahy a v okolí. Máme za sebou stavby luxusních domů, stylových rekonstrukcí prvorepublikových vil a naše okna najdete i v desítkách tisících bytů v rodinných a bytových domech.

Když nás navštívíte – nabídneme vám dobrou kávu a především se od vás budeme snažit zjistit, v jakém prostředí se váš dům nachází, co vy osobně od oken a dveří očekáváte a jakou máte představu o výši investice. Podle tozo, zda řešíte, hluk, bezpečnost nebo hledáte dobrý poměr cena – kvalita vám navrhneme řešení, které vám bude soužit desítky let.

Garantujeme vám:

  • že doma u vás vše nezávazně a zdarma zaměříme
  • prostudujeme vaši projektovou dokumentaci
  • navrhneme vám řešení, které vám zajistí pohodlné bydlení na další desítky let.

Nejde nám o to, prodat vám okna. Naším cílem je vaše spokojenost, protože značka VEKRA si nemůže dovolit své zákazníky zklamat.

Kontakty

okna a stínění:
257 211 598
interiérové dveře:
257 322 623

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace