Showroom VEKRA Praha 5 – Smíchov

Zákaznické centrum

Svornosti 3321/2
150 00 Praha 5 – Smíchov

Vážení zákazníci,
ve dnech 12.-14.10. bude náš showroom z provozních důvodů zavřen. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Prosíme, rezervujte si on-line termín návštěvy na showroomu. Abychom se vám mohli plně věnovat.

 

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Srdečně vás zveme k návštěvě našeho schowroomu VEKRA v Praze na Smíchově. Jsme sice trochu skryti, ale vyplatí se vám k nám zavítat. Náš tým techniků a asistentek udělá vše proto, abyste si vybrali řešení pro svá okna a dveře, které vám bude dobře sloužit a uspokojí vaše požadavky a především dobře ochrání váš domov před nečasem, hlukem i nezvanými návštěvníky. Máme dlouholeté zkušenosti a víme, co lidé v našem regionu řeší a jaká řešení pro svá okna a dveře potřebují.

Pokud se u nás zastavíte, ukážeme a vysvětlíme vám vše, co byste měli vědět než se rozhodnete, zda si pořídíte plastová, dřevěná, hliníková nebo dřevohliníková okna a dveře. V našem týmu jsou i odborníci na interiérové dveře a specialisté, kteří rozumí stínění. Nemusíte se bát, že bychom vás zahltili technickými pojmy. Naopak, zakládáme si na tom, abychom vám srozumitelně a lidsky vysvětlili, co byste měli pro své rozhodování vědět.

Ročně řešíme tisíce nabídek, smluv a zakázek pro novostavby a rekonstrukce v celé západní části Prahy a v okolí. Máme za sebou stavby luxusních domů, stylových rekonstrukcí prvorepublikových vil a naše okna najdete i v desítkách tisících bytů v rodinných a bytových domech.

Když nás navštívíte – nabídneme vám dobrou kávu a především se od vás budeme snažit zjistit, v jakém prostředí se váš dům nachází, co vy osobně od oken a dveří očekáváte a jakou máte představu o výši investice. Podle tozo, zda řešíte, hluk, bezpečnost nebo hledáte dobrý poměr cena – kvalita vám navrhneme řešení, které vám bude soužit desítky let.

Garantujeme vám:

  • že doma u vás vše nezávazně a zdarma zaměříme
  • prostudujeme vaši projektovou dokumentaci
  • navrhneme vám řešení, které vám zajistí pohodlné bydlení na další desítky let.

Nejde nám o to, prodat vám okna. Naším cílem je vaše spokojenost, protože značka VEKRA si nemůže dovolit své zákazníky zklamat.

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace