Skládací dveře

Velkou výhodou je to, že skládací dveře dokáží velmi upořit místo a vytvořit tak co nejširší průchod na terasu či zahradu. Skládací dveře jsou jednou z možností, jak vyřešit průchod na terasu či zahradu.

Konstrukce skládadích dveří je postavena na klasických okenních profilech, rozdíl je pouze ten, že je použito speciální kování.

Skládací dveře se označují jako FS portal či FSK a pod značkou VEKRA je dostupný v dřevěném a dřevohliníkovém provedení. U konkrétního okenního profilu je nutné se informovat, zda jsou skládací dveře dostupné.

Pro skládací dveře je použito speciální kování, které obsahuje nosnou a vodící kolejnici přes celou šířkou prvku. Křídla jsou osazeny speciálními pojezdovými vozíky. Skládací dveře jsou poměrně specifický prvek, který musí být řešen vždy individuálně v závislosti na rozměrech, materiálovém provedení, požadavcích na členění a typu profilu.

Neváhejte nás kontaktovat na obchodních zastoupeních Vekra okna, kde Vám naši odborní konzultanti rádi poradí jak řešit třeba právě skládací dveře. Pokud máte již konkrétnější představu, tak stačí nezávazně vyplnit poptávkový formulář.

Naše realizace