Vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vstupní branou do objektu, domu či bytu a výrazně ovlivňují vzhled dané budovy. V základním provedení jsou jednokřídlé vchodové dveře, dvoukřídlé vchodové dveře, dovnitř a ven otvíravé dveře vchodové s možností kombinace nadsvětlíků a bočních světlíků. Ve spodní části je použit hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, který splňuje maximální výšku prahu pro bezbariérové provedení. Speciálním typem je bezprahové provedení, které však má téměř nulovou těsnost vůči vodě a vzduchu – toto řešení je v případě vchodových dveří vedeno jako nestandardní a je možno ho použít pouze po zvážení dopadů nízké těsnosti.

V případě únikových prostor s požadavkem na panikové a únikové dveře je použito speciální kování, které je možno umístit pouze na jednokřídlé dveře. U dvoukřídlého provedení dveří je možno v dřevěném a plastovém provedení panikové či únikové kování umístit pouze na hlavní křídlo dveří, což může být v rozporu s požárními předpisy (toto řešení je vždy nutné konzultovat s projektantem). V případě dveří z hliníkových profilů je možné panikové a únikové kování umístit na obě křídla dveří.

Neváhejte nás kontaktovat na obchodních zastoupeních Vekra okna, kde Vám naši odborní konzultanti rádi poradí jak řešit třeba právě vchodové dveře. Pokud máte již konkrétnější představu, tak stačí nezávazně vyplnit poptávkový formulář a Vekra Okna pro Vás připraví do 48 hodin cenovou nabídku.

Naše realizace