Proč pořídit okna VEKRA do novostavby? ⎥ VEKRA

Plánujete stavbu rodinného domu? Určitě přemýšlíte, která okna budou pro vaši novostavbu nejvhodnější. Venkovní hluk, míra ochrany před zloději, bezpečí dětí, tepelně izolační vlastnosti – to vše hraje při vašem rozhodování roli. Máme dlouholeté zkušenosti s montáží do zděných staveb i dřevostaveb všech typů, proto našim radám můžete důvěřovat.

0_Uvod-(3).jpg

Jaká vybrat okna do novostavby?

Připadá vám, že aspektů, podle kterých nová okna vybrat, je až moc? Doporučujeme zúžit váš pohled na několik základních bodů, které vám s rozhodováním pomohou.

  • Tepelně izolační vlastnosti: jsou dány typem profilu a izolačního zasklení.
  • Tlumení hluku zvenčí: v rušné ulici se zaměřte na taková okna, která vám zajistí klidné spaní. Speciální protihlukové zasklení má skleněné tabule s různou tloušťkou.
  • Ochrana před zloději i bezpečnost vašich dětí: kalená i lepená skla poskytují ochranu proti zranění. Neroztříští se a zloději mají o dost těžší práci s tím jej překonat.
  • Elektronická ochrana: prvky pro elektronickou ochranu oken a dveří můžou být už součástí kování, snadno je připojíte do celého systému inteligentního zabezpečení.
  • Ochrana před sluncem: pro nebytové budovy vyberte protisluneční izolační sklo, u pasivních domů se zaměřte na solární zasklení. Teplotu v interiéru ovlivníte také různými v rámci venkovního stínění. Novinkou je systémové řešení VEKRA Komfort, které nabízí venkovní stínění bez tepelných mostů.
  • Povětrnostní podmínky: plánujete stavbu v podhůří? Vybírejte okna s úspornějšími profily.


Pro kompletní informace ohledně výběru oken doporučujeme náš článek na téma Jak vybrat okna do domu. Pomůže vám také našich strukturovaných 10 tipů pro výběr oken. Konzultujte vaše kritéria s některým z našich 200 expertů. Společně proberete vše, co potřebujete a zároveň budete upozorněni na rizika spojená s budoucí realizací. Naším cílem je vybrat pro vás optimální řešení, se kterým budete po mnoho let spokojeni.

Spolehněte se na okna a dveře VEKRA

Vyrábíme a montujeme okna, posuvné systémy, stínění oken, vchodové dveře i interiérové dveře do bytu. Naše produkty a služby jsou certifikované TÜV Nord s důrazem na maximální životnost. Špičkovou kvalitu montáže našich oken kontrolujeme týmem 20 montážních techniků v jednotlivých regionech ČR. Okna VEKRA vyrábíme v rámci Čech v našich 4 závodech.

Rezervujte si odbornou konzultaci na některém ze showroomů VEKRA a proberte s našimi odborníky váš projekt. Okna, posuvné systémy, vchodové i interiérové dveře vám pomůžeme vybrat tak, abyste byli maximálně spokojení i za desítky let. Nezávazně vám poradíme a odpovíme na všechno, co vás zajímá. Na vaši žádost navrhneme optimální řešení VEKRA s ohledem na případná úskalí.

VEKRA je dlouhodobě nejžádanější výrobce oken a dveří pro novostavby v ČR.


Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.