Vchodové dveře

Vchodové dveře VEKRA vytvoří bránu vašemu domu. Nechte si u nás vyrobit vchodové dveře, které ozdobí váš dům.

Vstupní dveře do domů vyrábíme ze všech materiálů – i pro vás najdeme řešení na míru vašich potřeb a finančních možností. Navrhneme vám také možnost, jak hlavní dveře do domu kombinovat s bočními světlíky či nadsvětlíky tak, aby vstupní brána vašeho domu měla dokonalé provedení.

Plastové vchodové dveře vyrábíme v prosklené variantě, příčkovém dělení nebo s ozdobnou výplní. Novou dimenzi pro hlavní dveře do domu přináší možnost překryvné hliníkové výplně plastových dveří, která zlepší vlastnosti plastových dveří, které jsou na první pohled prakticky nerozeznatelné od hliníkových.

Dřevěné dveře vyrábíme ve třech stavebních hloubkách v produktových řadách STANDARD, LINIE, SMART a TREND. V každé řadě můžete vybírat z nabídky desítek různých typů designu vstupních dveří do domu. Spolu s barevnými variantami jde o stovky možností, jak mohou vaše nové dřevěné vchodové dveře vypadat. Navíc dřevo díky své variabilitě umožňuje vyrobit dveře i podle vašeho vlastního individuálního návrhu.

Dřevohliníkové dveře ideálně doplňují dřevohliníková okna VEKRA. V nabídce je mnoho různých designových typů moderních vchodových dveří.

Hliníkové dveře jsou mimořádně odolným řešení, které je předurčeno k použití jako hlavní dveře do domu u bytových domů a komerčních prostor, ale stále častěji je žádané i do rodinných domů.


Vyberte si z nabídky našich vchodových dveří do domů a sestavte si je tak, aby vám po všech stránkách vyhovovala. Nezapomeňte také na doplňky, které vylepší jejich vzhled i funkčnost. Rádi vám poradíme i s možností kombinace s bočními světlíky či nadsvětlíky, které příjemné prosvětlí zádveří.


Oslovte nás poptávkou, vypracujeme vám nabídku na míru vašich potřeb a možností:

Naše realizace