Měli byste vědět o oknech a dveřích

Pokud si myslíte, že všechna okna jsou stejná, jste na omylu. Skutečná kvalita je skryta uvnitř profilu i pod omítkou.

Zima prověří vždy celou stavbu. Aby okna vyšla se zimními mrazy, sněhem a plískanicemi jako vítěz, měli byste jim na podzim věnovat pozornost.

Vybíráte okna pro svůj nový rodinný dům nebo byt? Okna VEKRA dávají jistotu správného řešení od výběru oken, přes technický návrh projektu, výrobu až po montáž a budoucí servis.

Pokud jste si mysleli, že všechna moderní dřevěná okna jsou stejná. Jste na omylu.
Rozdíly jsou velké, a to jak ve výběru materiálu, tak ve výrobní technologii.

Rosení oken je způsobeno zvýšenou vlhkostí v bytě. Budete-li vědět, na co si dát pozor, nebudete mít problém ani s rosením oken, ani plísní v bytě.

Kvalitně konstrukčně navržené okno, sestava i posuvný systém je základem dlouhodobého bezpečného a spolehlivého provozu.

Větrání je důležité jak pro zdravé prostředí v bytě, tak pro odvod přebytečné vlhkosti, která se v chladných dnes může srážet na oknech. V moderních domech výměnu vzduchu zařídí rekuperace. Tam, kde není je nutné pamatovat na pár zásad.

Ruší klid vašeho bydlení nepříjemný venkovní hluk? Podívejte se, jak můžete svůj problém řešit.

Plastová okna od různých výrobců jsou stejná jen zdánlivě.
Hlavní rozdíly jsou uvnitř profilu a vy je nemáte šanci poznat.
Na co byste se měli soustředit?

Klimatizace v bytech a rodinných domech usnadňuje přežití v horkých letních dnech. Ale ne všechny stavby ji mají. Jaká opatření mohou pomoci přežít parné léto bez klimatizace? Ale také jak snížit náklady na klimatizování interiéru?

Naše realizace