Vekra

Naši lidé

Mám čas na rodinu

Roman, operátor ve výrobě Lázně Toušeň

Mám čas na rodinu

Chci být co nejvíce se svými dvěma malými dětmi. Po ranní směně jsem doma už ve tři odpoledne a víkendy mám volné. Práce mi tak maximálně vyhovuje, protože nám čas na to, co je pro mě opravdu důležité.

Sám si plánuji svůj den

Michal, odborný konzultant Příbram

Sám si plánuji svůj den

Auto a tablet je má kancelář, ale rád beru klienty k nám na showroom. V práci máme jasně daná pravidla a jen na mé aktivitě a schopnostech záleží, kolik si vydělám. Navíc mám skvělé kolegy v zázemí. Mohu se na ně spolehnout, protože nám záleží na společném úspěchu.

Do práce se těším i po letech

Dana, asistentka výrobní závod Velké Meziříčí

Do práce se těším i po letech

Ve firmě jsem už 16 let a do práce chodím stále ráda. Mám skvělé kolegy a nadřízeného, který zbytečně nestresuje a mé práce si váží. Líbí se mi, že se investuje do zlepšení pracovního prostředí. U nás na závodě máme novou jídelnu, dát si tam dobrý oběd je moc příjemné.

Baví mně řešit technické výzvy

David, technik montáží střední Čechy

Baví mně řešit technické výzvy

Dohlížím ve svém regionu, aby naše montáže byly vždy perfektní. Jsem stavař a za 10 let ve firmě už mám hodně zkušeností. Ale každá stavba je jiná, denně řeším technické problémy, musím umět poradit montážníkům a někdy musím improvizovat. Rád jezdím autem, nebavilo by mě sedět v kanceláři, a to vše mi moje práce bohatě umožňuje.

Vážím si zázemí a jistoty

Sergej, Salesforce developer Praha

Vážím si zázemí a jistoty

Vyvíjím aplikace pro náš firemní software. Je výborné vidět, jak má práce pomáhá a kolegové ji oceňují. VEKRA mi dala klid, dobrou mzdu a zázemí pro rodinu v náročné životní situaci.

Problémy řešíme s úsměvem

Karolína, operátorka zákaznické linky Lázně Toušeň

Problémy řešíme s úsměvem

Byla jsem krátce po škole a oknech nic nevěděla. Díky dobrému zaškolení jsem se potřebné rychle naučila. Práce na zákaznickém servisu je často náročná, ale díky kolegům vše zvládám s přehledem.

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.