Vzorkovna VEKRA Jihlava

Zákaznické centrum

Komenského 1363/34
586 01 Jihlava 

Vážení zákazníci,
ve dnech 5.-7.10. bude naše zastoupení z provozních důvodů zavřeno. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí 7:30 - 16:30
úterý 7:30 - 16:30
středa 7:30 - 16:30
čtvrtek 7:30 - 16:30
pátek 7:30 - 14:00

Naše pobočka obchodního zastoupení VEKRA okna a dveře, je v srdci krajského města Vysočiny, Jihlavy. Nachází se ve frekventované ulici Komenského, která směřuje přímo do centra tohoto historického města.

Na naší pobočce si zákazníci mohou prohlédnout vzorek zdvižně posuvných dveří typu HS portál ve dřevěné variantě.  Dále dvoukřídlé balkónové dveře s hliníkovým prahem také ve dřevěné variantě, s oboustrannou klikou a vložkou FAB. Také odstavně posuvné balkónové dveře v plastovém provedení a samozřejmě i další paletu produktů z nabídky VEKRA. Jihlava je místním centrem, takže u nás najdete vzorky prakticky celé produkce značky VEKRA.

Nově našim zákazníkům můžeme nabídnout prohlédnutí vzorků interiérových dveří, které máme k vidění od února roku 2016.

Do budoucna ještě plánujeme rozšířit naší vzorkovnu o interiérovou a exteriérovou stínící techniku.

Odborný konzultant na okna – Jihlava

O spokojenost zákazníků se starají dvě asistentky obchodního zastoupení, odborně technický konzultant a tři odborní konzultanti s několikaletou zkušeností v oboru oken a dveří. Díky tomu je o každého zákazníka opravdu pečlivě postaráno v příjemném prostředí našeho obchodního zastoupení a je mu poskytnuta maximální péče.

Různá technická řešení

Dokážeme také navrhnout všechna potřebná technická řešení staveb, ať už pro koncové zákazníky, tak také pro architekty, projektanty, zástupce stavebních bytových družstev, či stavební firmy.

Přijďte za námi na pobočku v Jihlavě a zaručujeme Vám vaší plnou spokojenost s našimi službami i produkty.

Při konzultaci v příjemném prostředí můžete využít nabídky kávy, čaje, či vody a parkovat můžete přímo před prodejnou (na 30 minut), nebo můžete využít přilehlého parkoviště, kde je parkování zdarma.

Můžete přijít náhodně ve vámi zvoleném termínu v rámci otvírací doby pobočky, nebo nás zkontaktujte pomocí telefonních kontaktů a domluvíme s vámi termín přímo na míru dle vašich časových možností.

Jestliže se nedokážete dostavit na naše obchodní zastoupení, tak rádi uděláme konzultaci vašeho požadavku na místě realizace, nebo na místě, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Svěřte se do rukou odborníků a přesvědčte se, že výběr oken nemusí být časově náročný a úmorný.

Rádi budeme vašimi partnery od projektové dokumentace až po finální realizaci vašeho zděného domu, bytu, či dřevostavby.

Veškeré naše služby jsou nezávazné a zcela zdarma. Budeme se těšit na vaší návštěvu, či případně na vaši elektronickou poptávku.

Za obchodní zastoupení Vekra okna a dveře Jihlava

Kontakty

567 210 823
725 171 807

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace