Showroom VEKRA Ostrava

Zákaznické centrum

Shopping park AVION
Rudná 73 / 3186
700 30 Ostrava – Zábřeh
(v blízkosti XXXLutz)

Vážení zákazníci,
ve dnech 11.-12.10. bude náš showroom z provozních důvodů zavřen. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 16:00

Hledáte kvalitní okna, která Vám budou spolehlivě sloužit celý život? U oken VEKRA víte, kdo a kde je vyrobil, proto i servis funguje na zavolání. VEKRA = investice do jistoty.

Okna VEKRA jsou dlouhodobě nejžádanější česká okna spojující špičkovou kvalitou a dlouholetou životnost s širokou paletou profesionálních služeb (odborné poradenství,rychlá a čistá montáž, záruční servis) a příznivou cenou pro zákazníka. Přijďte se přesvědčit osobně o dovolte nám navrhnout pro vás zdarma a nezávazně zajímavé řešení nových oken.

Na značkové prodejně v Ostravě Zábřehu, kde je vystaven průřez kompletní produkcí značky VEKRA. Na recepci Vás ochotně přijmou usměvavé dámy a svěří do nejvhodnějších rukou odborných konzultantů, kteří Vám pomohou s výběrem.

POZOR – v praxi zde můžete vidět a vyzkoušet si také zajímavé stínění na míru vašim novým oknům.

Na velkém showroomu VEKRA v Ostravě najdete:

  • Originální stínící techniku VEKRA
  • Dveře (vchodové i interiérové)
  • Okna (plastová i jiná)
  • Garážová vrata

To vše na Vás čeká pod značkou prvotřídní kvality, pod značkou VEKRA (Ostrava). Navštivte značkovou prodejnu oken a dveří v Ostravě.

Plastová okna Ostrava

Jedním z nejžádanějších produktů (nejen na ostravské pobočce) jsou dlouhodobě plastová okna. Je to zcela jistě díky skvělému poměru cena / výkon. Plastová okna dokáží jednoduše nabídnout základní vlastnosti moderních oken – snadná instalace, bezúdržobovst (stačí jednou za pár let seřídit), dobré tesnící vlastnosti a přijatelná cena.

Plastová okna známe všichni hlavně v bílém provedení. Určitě ale víte, že u nás v Ostravě máme plno krásných domů různých barev a provedení, kam se prostě bílá plastová okna příliš nehodí. Nevadí, protože dokážeme plastová okna dodat v mnoha různých odstínech, takže budou vyhovovat prakticky jakékoli fasádě.

Dřevěná okna Ostrava

Věděli jste, že jeden z našich dvou závodů na výrobu dřevěných oken je na severu Moravy v obci Zašová nedaleko Valašského Meziříčí?

Kdo má rád přírodní dřevo, může se rozhodnout pro dřevěná okna. Pro výrobu dřevěných oken VEKRA využívám jen tu nejkvalitnější vstupní surovinu. Plně automatizované obráběcí centra v našich závodech ve Velkém Meziříčí a Zašové. Automatizované italské lakovací linky – nejmodernější v ČR dají dřevěným oknům kvalitní povrchovou úpravu, která je výborně chrání, proto je péče o dřevěná okna VEKRA tak jednoduchá.

Hliníková a dřevohliníková okna Ostrava

Nejen milovníci luxusu, ale všichni, kdo chtějí investovat do špičkových produktů, si mohou vybrat z nabídky prakticky nezničitelných hliníkových oken. Pro ty, kdo chtějí mít v interiéru přírodní materiál jsou určena dřevohliníková okna, a to hned ve 4 designových variantách tvaru opláštění, a to včetně luxusní varianty se skrytým křídlem. Na showroomu si můžete vyzkoušet také velké prosklené posuvné systémy HS Portal a to i v exkluzivním dřevohliníkovém provedení.

Navštivte náš showroom v Avion Shopping parku v Ostravě vyberte si okna pro své krásné výhledy. Naši zkušení konzultanti vám vše ukáží a nezávazně vám poskytnou konzultaci pro váš správný výběr.

 

Kontakty

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace