Showroom VEKRA Plzeň

Zákaznické centrum

Podnikatelská 1237/30
301 00 Plzeň
příjezd k pobočce přes parkoviště MAKRO

Vážení zákazníci,
ve dnech 3.-5.10. bude náš showroom z provozních důvodů zavřen. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Vzorkovna a showroom společnosti VEKRA v Plzni nabízí krom profesionálního přístupu zaměstnanců, kteří se Vám budou plně věnovat, také široké portfolio interaktivních vzorků produktů. Plastová okna, nebo i ta dřevěná, hliníková či v dřevohliníková, stínící techniku – jak interiérovou, tak exteriérovou a také značné množství interiérových dveří. Můžete si tedy na jednom místě všechny nejen vyzkoušet, ale také se ujistit, že to, co kupujete, je zárukou kvality.

Zaměření a kalkulace zdarma

Naši konzultanti vám zdarma připraví cenovou nabídku dle vašich požadavků, provedeme zaměření oken i dveří a individuálně budeme řešit vaše požadavky.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě plastových (i jiných) oken a dveří VEKRA osobně na značkovou prodejnu a showroom v Plzni. Na recepci Vás ochotně přijmou usměvavé dámy a svěří do nejvhodnějších rukou odborných konzultantů, kteří Vám pomohou vybrat doplňky k vašemu vysněnému bydlení.

To vše na Vás čeká pod značkou prvotřídní kvality, pod značkou VEKRA. Navštivte naši značkovou prodejnu oken a dveří v Brně.

Plastová okna Plzeň

Nejžádanějším produktem (nejen na plzeňské pobočce) jsou dlouhodobě plastová okna. Je to zcela jistě díky skvělému poměru cena / výkon. Plastová okna dokáží jednoduše nabídnout základní vlastnosti moderních oken – snadná instalace, bezúdržobovst (stačí jednou za pár let seřídit), dobré tesnící vlastnosti a přijatelná cena.

Plastová okna známe všichni hlavně v bílém provedení. Určitě ale víte, že v Plzni máme plno krásných domů různých barev a provedení, kam se prostě bílá plastová okna příliš nehodí. Nevadí, protože dokážeme plastová okna dodat v mnoha různých odstínech, takže budou vyhovovat prakticky jakékoli fasádě.

 

Kontakty

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace