Značková prodejna Plzeň

Zákaznické centrum

Podnikatelská 1237/30
301 00 Plzeň
příjezd k pobočce přes parkoviště MAKRO

OTEVŘENO V SOBOTU

30. 3. – 2. 4. 2018  ZAVŘENO

 

Otevírací doba

pondělí 8:00 - 18:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 8:00 - 18:00
čtvrtek 8:00 - 18:00
pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Vzorkovna a showroom společnosti VEKRA v Plzni nabízí krom profesionálního přístupu zaměstnanců, kteří se Vám budou plně věnovat, také široké portfolio interaktivních vzorků produktů. Plastová okna, nebo i ta dřevěná, hliníková či v dřevohliníková, stínící techniku – jak interiérovou, tak exteriérovou a také značné množství interiérových dveří....
Zobrazit více

Vzorkovna a showroom společnosti VEKRA v Plzni nabízí krom profesionálního přístupu zaměstnanců, kteří se Vám budou plně věnovat, také široké portfolio interaktivních vzorků produktů. Plastová okna, nebo i ta dřevěná, hliníková či v dřevohliníková, stínící techniku – jak interiérovou, tak exteriérovou a také značné množství interiérových dveří. Můžete si tedy na jednom místě všechny nejen vyzkoušet, ale také se ujistit, že to, co kupujete, je zárukou kvality.

Zaměření a kalkulace zdarma

Naši konzultanti vám zdarma připraví cenovou nabídku dle vašich požadavků, provedeme zaměření oken i dveří a individuálně budeme řešit vaše požadavky.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě plastových (i jiných) oken a dveří VEKRA osobně na značkovou prodejnu a showroom v Plzni. Na recepci Vás ochotně přijmou usměvavé dámy a svěří do nejvhodnějších rukou odborných konzultantů, kteří Vám pomohou vybrat doplňky k vašemu vysněnému bydlení.

To vše na Vás čeká pod značkou prvotřídní kvality, pod značkou VEKRA. Navštivte naši značkovou prodejnu oken a dveří v Brně.

Plastová okna Plzeň

Nejžádanějším produktem (nejen na plzeňské pobočce) jsou dlouhodobě plastová okna. Je to zcela jistě díky skvělému poměru cena / výkon. Plastová okna dokáží jednoduše nabídnout základní vlastnosti moderních oken – snadná instalace, bezúdržobovst (stačí jednou za pár let seřídit), dobré tesnící vlastnosti a přijatelná cena.

Plastová okna známe všichni hlavně v bílém provedení. Určitě ale víte, že v Plzni máme plno krásných domů různých barev a provedení, kam se prostě bílá plastová okna příliš nehodí. Nevadí, protože dokážeme plastová okna dodat v mnoha různých odstínech, takže budou vyhovovat prakticky jakékoli fasádě.

 


Zobrazit méně

Kontakty

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace