Showroom VEKRA Ústí nad Labem

Zákaznické centrum

Žižkova 722
400 01 Ústí nad Labem

Vážení zákazníci,
ve dnech 12.-14.10. bude náš showroom z provozních důvodů zavřen. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Obchodní zastoupení v Ústí nad Labem se nachází na Žižkově ulici, která je na hlavním tahu Praha – Teplice.

Výhodou tohoto zastoupení je, možnost si vyzkoušet, osahat a prohlédnout nepřeberné množství vystavených vzorků nejen oken, ale i posuvných dveří, HS portálů, skládacích dveří i vstupních dveří, a to vše v různém provedení jako je plast (plastová okna i dveře), dřevo, hliník a dřevohliník.

Na těchto vzorcích oken a dveří může zákazníka zaujmout i různé provedení stínící techniky, ať už interiérové nebo exteriérové, jako např. venkovní žaluzie ve dvou typech, venkovní rolety či screenové rolety, to vše motoricky ovládané. Příznivci interiérového zastínění uvítají vzorky látkových rolet v několika provedení a samozřejmostí jsou i interiérové horizontální žaluzie. Pokud se vystavenými vzorky netrefíme do vašeho vkusu, je zde možnost nahlédnout do obsáhlých vzorníků látek, lamel a barev. Dále je zde možnost prohlédnout si kazetovou markýzu nebo garážová vrata.

Součástí naší vzorkovny jsou také interiérové dveře. Najdete zde přibližně 25 vystavených typů dveří v provedení otočných s falcem, bez falcu, posuvných na stěnu, do pouzdra, celoskleněných, kde lze vybírat z jakýkoli skel či motivů vlastního návrhu, částečně prosklených a plných. To vše v širokém výběru dekorů a s možností sladění designu kování s okny.

Zákazník, který nás navštíví se může těšit profesionálnímu přístupu ať už přítomným obchodním zástupcem nebo asistentkou dané divize, kteří se mu budou naplno věnovat od počátečního nápadu po konečnou realizaci. Veškeré konzultace, zaměření a zpracované cenové nabídky jsou nezávazné a samozřejmě zdarma.

Jsme přesvědčeni, že u nás si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace