Showroom VEKRA Lázně Toušeň

Zákaznické centrum

Hlavní 456
250 89 Lázně Toušeň  

Vážení zákazníci,
ve dnech 12.-14.10. bude naše zastoupení z provozních důvodů zavřeno. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí 7:30 - 15:30
úterý 7:30 - 15:30
středa 7:30 - 15:30
čtvrtek 7:30 - 15:30
pátek 8:00 - 15:30

Vzorkovna VEKRA Lázně Toušeň se nachází v prostorách našeho výrobního závodu, kde vyrábíme hliníková okna a dveře a kde sídlí také vedení naší společnosti. Přímo ze vzorkovny můžete nahlédnout do rozsáhlé výrobní a skladovací haly. Pokud nás navštívíte i se svými dětmi, můžete si být jistí, že i ony u nás najdou koutek, kde se budou moci chvilku zabavit, abychom vám mohli v klidu odpovědět na všechny otázky, které vás zajímají.

Naši proškolení konzultanti s dlouholetými zkušenostmi vám rádi pomohou s výběrem oken, dveří i stínění pro každý dům i byt. Ostatně můžete se sami přesvědčit, protože mnoho domů v okolních městech i vesnicích má právě okna od VEKRY.

Naším cílem je obsloužit své zákazníky k plné spokojenosti, nejde nám o to, prodat okna. Vše co od nás dostanete projde pečlivou technickou kontrolou, bude vyrobeno výhradně v ČR pod dohledem našich kvalitářů a namontují je proškolené týmy našich zručných montážníků.

Pokud nás navštívíte na vzorkovně v Lázních Toušeň, můžete si prohlédnout a vyzkoušet také řadu posuvných systémů, vchodových dveří i okenních systémů. Samozřejmostí u nás je:

  • Bezplatné a nezávazné poradenství
  • Zpracování individuálního projektu na míru vašim potřebám
  • Trvale dobré ceny za kvalitní produkty z naší vlastní výroby
  • Odbornou montáž
  • Doživotní servis všech dodaných prvků

Těšíme se na vám na vzorkovně v Lázních Toušeň a rádi vám představíme náš kompletní sortiment oken – plastová okna, dřevěná, hliníková i dřevohliníková s širokou nabídkou příslušenství a také interiérové dveře a stínění.

Kontakty

771 263 608

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace