Showroom VEKRA Brno

Zákaznické centrum

Škrobárenská 506/2, budova B1
617 00 Brno

Vážení zákazníci,
ve dnech 11.-12.10. bude náš showroom z provozních důvodů zavřen. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Přijďte se přesvědčit o kvalitě plastových (i jiných) oken a dveří VEKRA osobně na značkovou prodejnu a showroom v Brně, kde jsou vystaveny všechny nabízené produkty. Na recepci Vás ochotně přijmou usměvavé dámy a svěří do nejvhodnějších rukou právě těch odborných konzultantů, kteří Vám pomohou vybrat doplňky k vašemu vyněnému bydlení.

  • Originální stínící technika VEKRA
  • Dveře (vchodové i interiérové)
  • Okna (plastová i jiná)
  • Garážová vrata

To vše na Vás čeká pod značkou prvotřídní kvality, pod značkou VEKRA. Navštivte naši značkovou prodejnu oken a dveří v Brně.

Plastová okna Brno

Nejžádanějším produktem (nejen na brněnské pobočce) jsou dlouhodobě plastová okna. Je to zcela jistě díky skvělému poměru cena / výkon. Plastová okna dokáží jednoduše nabídnout základní vlastnosti moderních oken – snadná instalace, bezúdržobovst (stačí jednou za pár let seřídit), dobré tesnící vlastnosti a přijatelná cena.

Plastová okna známe všichni hlavně v bílém provedení. Určitě ale víte, že v Brně máme plno krásných domů různých barev a provedení, kam se prostě bílá plastová okna příliš nehodí. Nevadí, protože dokážeme plastová okna dodat v mnoha různých odstínech, takže budou vyhovovat prakticky jakékoli fasádě.

 

Kontakty

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace