Doprava montovaných oken zdarma | VEKRA

Doprava oken a dveří je náročná, proto se o ni rádi postaráme. Pokud jste si objednali okna s montáží, přivezeme vám je zdarma kamkoliv v České republice.


doprava.jpg
 

Okna až do domu

Nabídka dopravy po celé ČR zdarma platí pro zákazníky, kteří přijali naše doporučení a s výrobky objednali i certifikovanou montáž oken a dveří. 

Výrobky před expedicí máme profesionálně připravené k přepravě na speciálních stojanech, a to podle typu výrobku buď na kovových stojanech, nebo upevněné v jednorázových dřevěných stojanech. Podle situace jsou zabalené v ochranné folii. Hliníkové prvky se zasklívají až na stavbě, profil je tak při transportu zabalen ve folii a sklo se přepravuje na stojanu zvlášť.

Máme speciálně proškolené řidiče a nákladní vozy vybavené manipulační rukou pokud se přepravují velké portály, kde si montážníci a doprava nevystačí s lidskou silou. Po dovezení na stavbu si montážníci zajistí sundání výrobků z vozu a přenesení na místo, kde proběhne montáž.

 

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.