Showroom VEKRA Praha 9 – Balabenka

Zákaznické centrum

Českomoravská 2408/1a
190 00 Praha 9 – Balabenka

Zaparkovat můžete v podzemních garážích klientská stání VEKRA č. 134 – 136.

Vážení zákazníci,
ve dnech 12.-14.10. bude náš showroom z provozních důvodů zavřen. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Prosíme, rezervujte si on-line termín návštěvy na showroomu. Abychom se vám mohli plně věnovat.

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Showroom VEKRA Praha – Balabenka bylo první zcela nové velké obchodní zastoupení otevřené v listopadu 2016 a v historii naší značky představuje zásadní přelom. Zcela nový koncept obchodních zastoupení, kde si lidé mohou prohlédnout a vyzkoušet naši kompletní nabídku na velkých vzorcích. Více než šest desítek oken, posuvných systémů, vchodových a interiérových dveří a sortiment stínění reprezentuje vše, co pro své zákazníky vyrábíme a montujeme.

Navštívíte-li nás, třeba i v sobotu dopoledne, vždy zde najdete odborníky, kteří vám poradí, jaký typ oken, dveří či stínění bude nejlepší právě pro váš byt či dům. U dobré kávy vám srozumitelně vysvětlíme, na co byste při výměru oken a dveří neměli zapomenout. Nejde nám o to „prodat vám okna“, ale najít pro vás řešení, které bude odrážet vaše potřeby a požadavky. Okna většinou měníte jen jednou za život a tak je důležité vybrat nadčasové výrobky, které budou dobře sloužit desítky let.

U nás na showroomu VEKRA Balabenka vám vždy garantujeme kromě milého přijetí a možnosti konzultace s odborníky, kteří se oknům věnují dlouhou řadu let a za kterými stojí tým lidí, který mají za sebou desítky tisíc realizací ve všech typech staveb.

S důvěrou se na nás obraťte a my vám zajistíme:

  • nezávazné zaměření – zdarma – přímo u vás doma
  • špičkový doživotní servis
  • dobré a férové ceny a profesionální služby

Věříme tomu, co vám nabízíme. Protože za námi stojí nejen naši techničtí poradci, ale především tým kolegů v našich výrobních závodech, na jejich práci se můžeme vždy spolehnout. 

 

 

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace