Showroom VEKRA Liberec

Zákaznické centrum

Na Rybníčku 876/5c
460 01 Liberec

Vážení zákazníci,
ve dnech 12.-14.10. bude náš showroom z provozních důvodů zavřen. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Náš liberecký showroom VEKRA, patří v kraji k unikátním vzorkovnám, kde na jednom místě najdete nabídku všech typů oken, vchodových i interiérových dveří a širokou škálu stínicí techniky. Tým našich odborníků má letité zkušenosti a tak budete mít jistotu, že řešení, které vám nabídneme, bude odpovídat vašim požadavkům na komfortní a pohodové bydlení.

Náš region to je oblast s drsnými a dlouhými zimami, kde kvalitní okna, která zajistí teplo domova, jsou mimořádně důležitá. Navštívíte-li nás, rádi vás provedeme nabídkou našich špičkových plastových oken, dřevěných oken s výbornou povrchovou úpravou, která vám ušetří hodně práce, protože jim stačí jen jednoduchá údržba. Rádi vám také představíme možnosti dřevohliníkových oken, která jsou řešením pro každého, kdo chce mít v interiéru přírodní materiál a zároveň nechce řešit péči o jeho povrchovou úpravu. Ukážeme vám ale také řemeslně výborně zpracovaná hliníková okna, která jsou nezničitelným řešením i do hor. Dříve než se rozhodnete, vyplatí se nezávazně si pohovořit s lidmi, kteří vědí, jaká okna vám zajistí klid a pohodové bydlení.

Zaručíme vám, že

  • pro vás najdeme řešení, které bude odrážet vaše potřeby i podmínky v jakých stojí váš dům
  • zdarma a nezávazně, přímo u vás doma vše zaměříme a poradíme vám
  • nad šálkem dobré kávy s vámi probereme specifika nového rodinného domu, který se chystáte stavět

Nejde nám o to, prodat vám za každou cenu okna. Chceme vám dodat řešení na míru, kde si stojíme za každým detailem. Tisíce realizací, které máme v regionu Liberce a okolí za sebou hovoří za nás. Jsme hrdí na to, že naše práce obstojí i v silné konkurenci. Kvalitní produkci VEKRA, kterou vyrábíme výhradně v českých a moravských výrobních závodech, totiž beze zbytku věříme.

Kontakty

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace