Certifikáty a ocenění

Zaručeně česká okna jsou tu pro Vaši jistotu

Možná znáte i Vy ze svého okolí někoho, kdo si pořídil velmi levně nová okna a nyní má velké starosti. Říkáte si – Co všichni řeší? Jde přeci jen o okna. Co se na nich dá zkazit? Okna si kupujeme většinou jen jednou za život. Mít v bytě okna nebo dveře, kterými táhne, zatéká či nejdou pořádně zavřít, to je opravdu pro zlost.

Divili byste se, kolik nešťastných majitelů nových oken marně shání pomoc a neví, kam se má obrátit. Stává se často, že zákazník nevědomky zakoupí okna od zahraničního výrobce či dodavatel není znám vůbec.. Dodavatel může mít velký problém splnit své závazky. Pár ušetřených tisícovek se tak může mnohonásobně prodražit, nehledě na zbytečně ztracený čas a nervy.

Certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA mohou dostat pouze výrobci, kteří prokazatelně vyrábějí okna a dveře na území české republiky a prodejci, kteří prodávají výhradně takto vyrobená okna.

Svého dodavatele oken a dveří si můžete ověřit na stránkách:www.zaruceneceskaokna.cz.

Značka VEKRA je držitelem certifikátu ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA.

Certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA je pro zákazníky jistotou, že znají výrobce zakoupených oken a jejich dodavatel tak bude schopen splnit své závazky a zaručí jim veškerou záruční i pozáruční péči, servis i poradenství.

Zakoupením oken s certifikátem navíc PODPORUJETE ČESKOU EKONOMIKU.

Prověřený český výrobce či dodavatel se musí prokázat platným certifikátem, který se vždy poskytuje na jeden rok.

 

zco2

 

 

 

 

 

zco3