Výměna oken - demontáž starých a montáž nových | VEKRA
Výměna oken je prvním krokem k úspornému bydlení

Výměna oken je prvním krokem k úspornému bydlení

Díky novým oknům VEKRA ušetříte až 40 % tepla, budete mít doma méně hluku z ulice a více bezpečí.

Jaká okna vyměňujeme?

Poradíme si s každým typem stavby. Vyrábíme a montujeme nová plastová, dřevěná, hliníková a dřevohliníková okna VEKRA. Měníme i balkónové sestavy a stará špaletová okna za moderní špaletová okna. Ověřili jsme si, že okna VEKRA ušetří až 40 % tepla. VEKRA zajistí kompletní dílo na klíč, a to od první konzultace, přes výrobu, odbornou montáž až po záruční i pozáruční servis. 

Jak probíhá demontáž a montáž oken?

Citlivě vybouráme stará okna. Do otvoru zafixujeme okna nová, ošetříme připojovací spáru tak, aby byla zajištěna maximální tepelná izolace a nová okna seřídíme. Pokud jste si objednali zednické zapravení ostění a montáž doplňků, vše provedeme. Máte-li objednanou i likvidaci starých oken, tak je po skončení prací je odvezeme. Provedeme hrubý úklid suti, seznámíme vás s obsluhou a údržbou oken a vy si nová okna převezmete.

Jak se připravit na výměnu oken?

  • Termín instalace dohodneme s velkým předstihem.
  • Budeme potřebovat průchod pro přenesení oken a asi 1 metr prostoru před oknem, které se bude vyměňovat. S odtažením nábytku vám v případě potřeby pomůžeme.
  • Pokud je místo instalace těžko přístupné, vypomůžeme si manipulační technikou. To ale budete vědět dopředu, protože to řešíme již ve fázi přípravy nabídky.
  • Doporučujeme - nábytek a elektroniku pokryjte malířskou fólií a zabezpečte ji proti průvanu.
  • Podlahu ochraňte starým kobercem nebo lepenkou (pevně přilepenou k podkladu).
  • Vybouraný otvor ihned osadíme novým oknem.
  • Pracoviště neopustíme, nejsou-li vybouraná okna osazená novými prvky. Nemusíte se bát, že byste byli v noci v bytě bez oken.

Jako jediní v ČR máme prestižní certifikát TÜV.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.