Showroom VEKRA Hradec Králové

Zákaznické centrum

OC TESCO, Rašínova třída 1669
500 02 Hradec Králové

Vážení zákazníci,
ve dnech 3.-5.10. bude náš showroom z provozních důvodů zavřen. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota+neděle 10:00 - 16:00

S okny VEKRA víte, kdo a kde je vyrobil, proto i servis funguje na zavolání. VEKRA to je vaše investice do jistoty.

Na showroomu VEKRA v Hradci Králové v nákupním centru Tesco si můžete vyzkoušet a prohlédnout vše, co vás zajímá z hlediska oken, posuvných systémů, vchodových i interiérových dveří, venkovního a vnitřního stínění. Jsme připraveni probrat s vámi vaše požadavky a potřeby. Vždy najdeme řešení na míru potřeb i možností každého našeho klienta.

Okna VEKRA jsou dlouhodobě nejžádanější česká okna spojující špičkovou kvalitou a dlouholetou životnost s širokou paletou profesionálních služeb (odborné poradenství, rychlá a čistá montáž, záruční servis) a příznivou cenou pro zákazníka. Přijďte se přesvědčit osobně o dovolte nám navrhnout pro vás zdarma a nezávazně zajímavé řešení nových oken.

Showroom VEKRA v Hradci Králové nabízí k vyzkoušení

  • okna
  • posuvné a balkónové systémy
  • vchodové dveře
  • interiérové dveře
  • venkovní a vnitřní stínění
  • garážová vrata

Plastová okna Hradec Králové

Jedním z nejžádanějších produktů obecně jsou plastová okna. Důvodem je především skvělý poměr cena / výkon. Plastová okna mají výborné tepelně izolační vlastnosti, minimální nároky na údržbu, a to vše za velmi příznivou cenu. Kvalitní plastová okna VEKRA jsou konstruována a vyráběna tak, aby měla maximální životnost.

Plastová okna nabízíme v celé řadě barevných provedení, abyste si mohli vybrat a vše optimálně sladit s fasádou a dalšími prvky vaší stavby.

Dřevěná okna Hradec Králové

Věděli jste, že jeden z našich dvou výrobních závodů VEKRA na výrobu dřevěných oken je na severu Moravy v obci Zašová nedaleko Valašského Meziříčí? Druhý je pak u Velkého Meziříčí.

Kdo má rád přírodní dřevo, může se rozhodnout pro dřevěná okna. Pro výrobu dřevěných oken VEKRA využívám jen tu nejkvalitnější vstupní surovinu. Plně automatizované obráběcí centra v našich závodech ve Velkém Meziříčí a Zašové. Automatizované italské lakovací linky – nejmodernější v ČR dají dřevěným oknům kvalitní povrchovou úpravu, která je výborně chrání, proto je péče o dřevěná okna VEKRA tak jednoduchá.

Hliníková a dřevohliníková okna Hradec Králové

Nejen milovníci luxusu, ale všichni, kdo chtějí investovat do špičkových produktů, si mohou vybrat z nabídky prakticky nezničitelných hliníkových oken. Pro ty, kdo chtějí mít v interiéru přírodní materiál jsou určena dřevohliníková okna, a to hned ve 4 designových variantách tvaru opláštění, a to včetně luxusní varianty se skrytým křídlem. Na showroomu si můžete vyzkoušet také velké prosklené posuvné systémy HS Portal a to i v exkluzivním dřevohliníkovém provedení.

Navštivte náš showroom VEKRA v Hradci Králové v areálu OC Tesco na Rašínově třídě a vyberte si okna pro své krásné výhledy. Naši zkušení konzultanti vám vše ukáží a nezávazně vám poskytnou konzultaci pro váš správný výběr.

Kontakty

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace