Showroom VEKRA České Budějovice

Zákaznické centrum

České Vrbné 2393 (vedle Mountfieldu)
370 05 České Budějovice

Vážení zákazníci,
ve dnech 5.-7.10. bude náš showroom z provozních důvodů zavřen. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Nové obchodní zastoupení v Českých Budějovicích přivítalo své první zákazníky v květnu roku 2015. Díky rozsáhlému modernímu prostoru si mohou zákazníci prohlédnout velkou část nabízených produktů. K mnohaleté tradici výroby a prodeje oken se přidala divize interiérových dveří a stínící techniky.

Důležitým aspektem je tedy nejen možnost prohlédnout si vzorky oken, vchodových a interiérových dveří a v neposlední řadě též různé druhy venkovního i vnitřního zastínění, ale i příležitost si interaktivně vyzkoušet, jak jsou naše okna zvukově izolační, bezpečná, spolehlivá a též odolná vůči dešti.

Zákazníci si mohou vybírat z materiálů: plast, dřevo, hliník a dřevohliník. Plastová okna představují nejlevnější řešení otvorových výplní, pyšní se výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi a za jejich nespornou výhodu lze považovat také to, že jsou prakticky bezúdržbová.

Dřevěná okna se přibližují plastovým oknům, co se týká tepelně izolačních vlastností, a jako přírodní materiál jsou vhodná mimo jiné i pro alergiky, protože tento materiál nepřitahuje prach. Hliníkové prvky nabízí stabilitu a pevnost, a proto jsou nejlepší volbou pro vysoce zatěžované prostory, které jsou frekventovaně používány.

Dřevohliníková okna představují dokonalé spojení dvou přírodních materiálů. Hliníkové exteriérové opláštění zaručeně chrání před vlivy vnějšího prostředí a zajišťuje téměř neomezenou bezúdržbovou životnost. Dřevěné interiérové okno zaručuje vynikající tepelněizolační vlastnosti. Dřevohliníková okna doporučujeme především pro moderní nízkoenergetické a pasivní stavby.

Určitě nás neváhejte navštívit, protože na našem obchodním zastoupení v Českých Budějovicích se Vás ujme schopný tým odborníků a profesionálů, který zaručeně vyhoví Vašim individuálním potřebám a postará se o Vaši spokojenost. Pro rodiny s malými dětmi je zde k dispozici místo, kde si Vaše děti mohou kreslit, zatímco Vy se můžete nerušeně věnovat volbě správného materiálu, profilu, typu zasklení, ale i vzhledu doplňků.

Náš tým VEKRA se postará o to, aby Váš výběr byl co nejlepší, a Vy jste odcházeli nadmíru spokojeni.

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace