Vzorkovna VEKRA Strakonice

Zákaznické centrum

Textiláků 1337
386 01 Strakonice

Vážení zákazníci,
ve dnech 5.-7.10. bude naše zastoupení z provozních důvodů zavřeno. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí 7:00 - 16:00
úterý 7:00 - 16:00
středa 7:00 - 16:00
čtvrtek 7:00 - 16:00
pátek 7:00 - 14:00

Na vzorkovně VEKRA ve Strakonicích se na vás těší tým konzultantů s dlouholetými zkušenostmi. Ročně připravíme pro naše zákazníky tisíce projektů a realizací pro všechny typy staveb. Poradíme i vám, jaká okna se hodí pro rekonstrukci vašeho domu, bytu i do novostavby.
VEKRA Strakonice nabízí kompletní sortiment oken – plastová okna, dřevěná, dřevohliníková i hliníková okna s mimořádnou životností. Samozřejmostí je i výběr vchodových dveří. Vybírat u nás můžete i z široké nabídky příslušenství, stínicí techniky a nově vám nabízíme také interiérové dveře.
Ročně realizujeme ve Strakonicích a okolí tisíce zakázek od malých až po velké veřejné a komerční prostory. Lidé naši práci dobře znají dlouhá léta, protože v nedalekém Husinci u Prachatic máme jeden z našich 4 výrobních závodů. Vyrábíme zde špičková plastová okna a po domluvě vám rádi ukážeme naši výrobu. Sami se budete moci přesvědčit, že svým zákazníkům dodáváme vždy prvotřídní prověřenou kvalitu. Naše značka VEKRA je tak zárukou, že držíme slovo.

Kolektiv strakonické VEKRY i vám najde to nejlepší řešení za férovou cenu.

S okny VEKRA budete mít jistotu:

  • dlouhé životnosti
  • komfortu a ochranu vašeho bydlení
  • doživotního servisu a pomoc, kdykoliv to budete potřebovat

Neváhejte a navštivte nás na pobočce VEKRA ve Strakonicích, provedeme a vysvětlíme vám srozumitelně vše, co byste měli vědět než si vyberete nová okna.
Těšíme se na vás.

Kontakty

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace