Vzorkovna VEKRA Uherské Hradiště

Zákaznické centrum

Kollárova 500
686 01 Uherské Hradiště
(vchod z ul. Jiřího z Poděbrad mezi SZŠ a SOU) 

Vážení zákazníci,
ve dnech 11.-12.10. bude naše zastoupení z provozních důvodů zavřeno. Tešíme se na vás následující pracovní dny.

Otevírací doba

pondělí 7:30 - 17:00
úterý 7:30 - 16:00
středa 7:30 - 16:00
čtvrtek 7:30 - 16:00
pátek 7:30 - 15:00

Na naší pobočce v Uherském Hradišti je pro každého zájemce o výrobky značky VEKRA připraven profesionální tým odborníku s dlouholetou zkušeností a praxí. Nabízíme široký výběr oken a dveří plastu, dřeva, hliníku, dřevohliníku, dále širokou nabídku stínící techniky a interiérových dveří. Dokážeme tak uspokojit každého i toho nejnáročnějšího zákazníka. Kvalita služeb je již samozřejmostí ku prospěchu a spokojenosti zákazníka, což je naším cílem. Naši obchodníci vám pomohou s orientací v oblasti plastových oken, dřevěných eruooken a dalších produktů a poskytnou odbornou konzultaci. Zpracujeme vám na míru cenovou nabídku podle vašich individuálních požadavků, zaměříme a pomůžeme vám zrealizovat vaše plány. Velké množství našich realizací na Uherskohradišťsku a Hodonínsku jsou pak výsledkem práce našeho týmu a každý zákazník nám dává motivaci a smysl se této práci věnovat. Přijďte k nám a staňte i vy našimi dalšími spokojenými zákazníky!

Na naší pobočce v Uherském Hradišti je pro každého zájemce o okna a dveře značky VEKRA připraven profesionální tým odborníků s dlouholetou zkušeností a praxí. Všichni naši odborní konzultanti se problematikou oken zabývají více než 5 let.

Nabízíme široký výběr portfolia oken i dveří, a to jak plastových, tak ze dřeva, hliníku nebo dřevohliníku. Dále široký sortiment v oblasti stínící techniky,  interiérových dveří a dokážeme tak uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Kvalita služeb je u nás samozřejmostí, a to v případě jak zaměření oken a přípravy kalkulace, tak pochopitelně i montáže.

Naši obchodníci pomohou se zorientovat na složitém trhu plastových oken, nabídnou odborné poradenství, zpracují cenovou nabídku přesně podle vašich požadavků a pomohou zrealizovat vaše plány.

Desítky úspěšných realizací na Uherskohradišťsku a  Hodonínsku jsou výsledkem práce našeho týmu a každý zákazník nám dává motivaci tento vysoký standard držet.

 

Kontakty

572 550 322
724 983 998
723 149 107

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace