Region Nepomuk

Poradíme vám s výběrem, nezávazně zaměříme, připravíme nabídku podle zadání i projektové dokumentace:

Jaroslav Šmat – okna a dveře

725 459 798

Jiří Jícha – interiérové dveře

702 215 129

„Kvalitní práce vám ušetří čas i peníze, nekvalitní zaplatíte mnohokrát.“ To je krédo mého dědy, který byl vždy hrdý na to, že se u nás stavařina dědí a já mu zůstávám věrný. Interiérové dveře si sice vybíráme především podle vzhledu, ale pokud nejsou...
Zobrazit více

„Kvalitní práce vám ušetří čas i peníze, nekvalitní zaplatíte mnohokrát.“ To je krédo mého dědy, který byl vždy hrdý na to, že se u nás stavařina dědí a já mu zůstávám věrný. Interiérové dveře si sice vybíráme především podle vzhledu, ale pokud nejsou kvalitní a dobře udělané, poznáte to hned a každodenní pohled navíc pěkně rozčílí. Proto se vždy snažím poradit tak, aby řešení bylo nejen krásné, ale především dokonale funkční a zajistilo maximální klid v bytě či domě. Vy si vyberte design, já se postarám o technické detaily a perfektní provedení.
Za více než 12 let ve stavebnictví jsem měl možnost podílet se na řadě zajímavých realizací po celém Slezsku. Díky tomu, že spolupracuji i s řadou projektantů v regionu, velice dobře vím, nejen co právě „letí“, ale především vím, co dobře a spolehlivě slouží dlouhé roky.


Zobrazit méně

Benedikt Brejcha – stínění

702 153 324

Nejbližší vzorkovna:

Showroom VEKRA Plzeň

Podnikatelská 1237/30
301 00 Plzeň
příjezd k pobočce přes parkoviště MAKRO

Otevírací doba

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Kontakty

Pošlete nám poptávku ješte dnes!

do 24 hodin se vám ozveme

do 48 hodin dostanete cenovou nabídku

Naše realizace