Obchodní zastoupení

Obchodní zastoupení
Odborní konzultanti na vzorkovnách VEKRA na Vysočině jsou připraveni poradit vám s výběrem oken a odpovědět na všechny vaše dotazy. Na vzorkovnách si můžete prohlédnout okna a dveře z plastu, dřeva, dřevohliníku a hliníku a základní nabídku stínění a doplňků k nim.

Víte, že výrobní závod VEKRA ve Velkém Meziříčí je nejmodernějším závodem na výrobu dřevěných oken v ČR? Požádejte odborného konzultanta, který s vámi řeší cenovou nabídku, o možnost navštívit tento špičkový výrobní závod. V provozu si tak můžete prohlédnout nejen CNC stroje, které obrábějí dřevěné polotovary, ale také špičkovou robotickou linku na zpracování povrchové úpravy dřevěných oken.

VEKRA to jsou nejen dřevěná okna, ale také kvalitní plastová okna, dřevohliníková a hliníková okna. Samozřejmostí je také nabídka vchodových dveří do rodinných domů ze všech typů materiálů a také posuvné systémy. Dodáme vám ale také interiérové dveře, které poskytnou klid a pohodové bydlení. Připravíme vám kompletní projekt pro otvorové výplně, neváhejte a poraďte se s námi. Navrhneme vše v souladu s nejlepší technickou praxí, aby vám vše spolehlivě a dlouhodobě sloužilo.

Naše realizace