Vekra okna v mrakodrapu | VEKRA

AZ-TOWER.jpgTřicetipatrový mrakodrap AZ Tower v Brně je svou výškou 111 metrů nejvyšší budovou v České republice. Třicet pater s  obchodní pasáží, autosalonem, fitness centrum, kancelářemi, restauracemi i apartmány pro bydlení. 

Značka Vekra zvítězila v náročném výběrovém řízení na dodávku dřevěných oken pro tuto unikátní budovu. Celkem šlo o téměř 500 oken.

Stavba je ojedinělá svým tvarem v podobě písmene „A“ a půdorysem stylizujícím písmeno „Z“. Budova zaujme především svým netradičním zalomením a zajímavou barevností. Obyvatelům i návštěvníkům Brna poskytuje nejenom krásný výhled na historické centrum Brna, ale třeba i pohled na Pálavské vrchy.

Celý komplex je navržen v souladu se současným trendem úspory energie. Tepelná čerpadla zajistí jak vytápění v zimě, tak chlazení v letních měsících. Fasádu výtahové šachty pokryjí fotovoltaické panely, které budou zdrojem elektřiny pro společné prostory budovy.

Okna Vekra to je jistota správné volby pro jakoukoliv stavbu od malého bytu či domku, přes největší mrakodrapy až po architektonicky náročné moderní stavby. Věříme, že dřevěná okna VEKRA budou dobře a dlouho sloužit.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.