Spolupracujeme na projektu e4Dům | VEKRA

Zdravý cihlový dům na míru = e4 dům společnosti Wienerberger

Do detailu promyšlené komplexní řešení, které vychází ze zkušeností a ověřené praxe, a ke moderní technologie pomáhají zdravě žít. VEKRA je partnerem tohoto projektu, kam dodává okna, vchodové dveře, stínění a interiérové dveře. 4 základní principy pro dům od stavby až po jeho dlouholeté užívání - proto e4 dům:
  • ekonomicky výhodný
  • energeticky efektivní
  • ekologický
  • estetický
e4 dům společnosti Wienerberger představuje novou generaci cihlových domů. e4 domy vyhovují náročným požadavkům směrnice Evropské unie o energetické náročnosti budov platné od roku 2020. Jsou připraveny pro moderní nároky na bydlení a životní styl v následujících desetiletích. Mezi jejich hlavní charakteristiky patří vynikající tepelně-izolační parametry.  Domy e4 jsou charakteristické vysokou užitnou hodnotou a jsou cenově příznivé.

Na začátku listopadu 2019 namontovala VEKRA do e4domu hliníkové systémy. Pro zajímavost každé křídlo rohové sestavy posuvných portálů mělo hmotnost více než 450 kg.

Líbilo by se vám mít takový dům? Podívejte se na více informací o e4 dům.

vzorový e4 dům

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.