Kolik stojí hliníková okna | VEKRA

Na čem závisí cena hliníkových oken?

Futura-Harfa-17.jpgCeny hliníkových oken závisí na zvoleném profilovém systému a typu izolačního zasklení. Hliníková okna se velmi často používají pro výrobu velkých prosklených prvků, v poslední době jsou stále oblíbenější zdvižně posuvné systémy tzv. HS Portal. Ceny oken v těchto provedeních a další atypické prvky je nutné také prověřit z hlediska technické realizace.

Hliníkové dveře a hliníkové vstupní portály jsou žádány majiteli a správci bytových domů, kam se tento prvek přímo ideálně hodí a také nejvíce využívá. Ceny hliníkových dveří v těchto provedeních se velice liší nejenom typem použitého kování, často s elektronickými a bezpečnostními prvky, ale také případným osazením schránkami a dalšími funkčními doplňky.

Hliníková okna a dveře patří do vyšší cenové kategorie, ale jde prakticky o nezničitelné prvky, které jsou přímo předurčeny pro vysoce namáhané společné vchody bytových domů apod. Moderní architektura přinesla v poslední době také stále častější využití v moderních rodinných domech. 

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.