Dřevěná okna na míru | VEKRA

Novostavba-drevo-smrk-fixni-Mirosov-338-43_1-1024x699.jpgVšechna okna vyrábíme na míru vyrábíme přesně podle vašich požadavků. Dřevěná okna navíc poskytují nejširší možnosti individuálních tvarů. Proto mohou mít unikátní design, rozměry i tvar. Vaše okna tak budou originální a jedinečná. Hledáte krásná a kvalitní okna s dlouhou životností, která jsou navíc přizpůsobena specifickým potřebám vašeho domova? Dřevěná okna na míru jsou skvělou volbou.

Dřevěná okna a dveře nabízejí nejširší množství variant:

Povrchová úprava dřevěných oken a dveří navíc umožňuje:

  • dvoubarevné provedení z interiéru a exteriéru,
  • dřevohliníková okna i v provedení se speciálními interiérovými barvami.
Dřevěná okna umíme přizpůsobit i těm nejnáročnějším požadavkům na vzhled a doplnit je řadou individuálních prvků.

Atypická okna

Jde o speciální okna, která se vyznačují netypickým tvarem, rozměry nebo designem. Tato dřevěná okna vyrábíme na zakázku proto, aby vyhovovala specifickým požadavkům zákazníka.

Mezi atypická okna patří:

  • Obloukové okno: Má obloukový tvar a používá se nejčastěji v historických budovách, kde je nutné udržet tradiční architektonický styl.
  • Trojúhelníkové okno: Má tvar trojúhelníku a je obvykle umístěno na vrcholu stěny nebo nad dveřmi. Může být pevné nebo otevírací.
  • Okno s nepravidelným tvarem: často se používá v moderní architektuře.
  • Velké okno: vždy je třeba řešit individuálně s ohledem na možnosti výroby, hmotnost zasklení a typ otevírání. Používají se v moderní architektuře a poskytuje specifickým prostorům více světla.
Atypická okna jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají jedinečný vzhled pro svůj dům. Chtějí vyjádřit svou kreativitu nebo uspokojit specifické požadavky u rekonstrukcí. Kontaktujte nás nezávazně, ať už vás zajímá cena rohového okna, nebo šikminy. 

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.