Dřevěné vchodové dveře | VEKRA
NATURA-68-RAL-3003-Hlavna-178_293-900-23-Vinicne-1.jpgDřevěné vchodové dveře z nabídky VEKRA poskytuje ideální možnost kombinovat je s dřevěnými eurookny z naší nabídky. Profilové systémy dřevěných vchodových dveří a dřevěných oken jsou proto sladěny a odpovídají svou stavební hloubkou i nabídkou barevných odstínů. Ideální ochranu domova a perfektní estetický dojem poskytnou vstupní bráně do vašeho domu či bytu dřevěné vchodové dveře.

Dřevěné vchodové dveře VEKRA jsou nabízeny ve čtyřech profilových řadách, a to s výjimkou řady VEKRA LINIE ve všech stavebních hloubkách. Velmi odolné řešení představují dřevohliníkové dveře, kdy je na dřevěné vchodové dveře osazeno navíc hliníkové opláštění. Dřevěné vchodové dveře poskytují výbornou ochranu před chladem, vlhkostí, prachem i hlukem. Navíc jsou osazeny novým typem hliníkového prahu s úplně přerušeným tepelným mostem. Práh má dorazové plochy pro obě těsnění, kterým je dveřní křídlo osazeno. V prahové části dveří je navíc hliníková okapnice, která účinně brání stékání vody pod dveře.

IV78_tresen_Seifertova_767_Hronov_54931.jpgDřevěné vchodové dveře jsou standardně osazovány tříbodovým bezpečnostním zámkem se seřiditelným kováním a bezúdržbovými panty. Jednou z hlavních předností dřevěných vchodových dveří VEKRA je špičková povrchová úprava, která zajišťuje, že dveře budou i po dlouhé době perfektně vypadat a nebude nutné složitě pečovat o jejich povrchovou úpravu.

VEKRA nabízí čtyři základní řady dřevěných vchodových dveří: VEKRA STANDARD VEKRA LINIE VEKRA SMART VEKRA TREND Základem je vždy kvalitní masivní dřevěný rám a křídlo, které je osazeno buď kvalitním zaklením nebo ozdobnou tepelně izolační výplní. V nabídce jsou desítky izolačních výplní s možností výběru ozdobných kazet, lišt a dalších designových detailů. Dřevěné vchodové dveře poskytují také jedinečnou možnost nechat si vyrobit vchodové dveře podle vlastního návrhu.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.