Jak správně postupovat při výměně interiérových dveří | VEKRA
rekonstrukce-bytu.jpg
Při výměně interiérových dveří je nejprve nutné vybourat staré dveře a připravit otvory. Připravené otvory pak náš odborník přesně zaměří, naše interiérové dveře vyrábíme na míru. To je základní předpoklad pro dokonalý výsledek.

Nové dveřní křídlo lze osadit i do původní ocelové zárubně, ale výsledek nemusí splnit očekávání, protože každá nepřesnost či nerovnost zárubní je ale vidět.

Nedoporučujeme a nezajišťujeme způsob obložení původní ocelové zárubně bez vybourání. Lidé často zapomínají, že se tím zmenší šířka dveří, což může výrazně ztížit možnosti stěhování, přemisťování vybavení bytu atd. Navíc každá nerovnost a nepřesnost původní zárubně je vidět. Výsledek tak může být daleko za očekáváním.

Projekt novostavby by měl zahrnovat rozměry dveří. Určitě se vyplatí konzultace s odborníkem, protože má aktuální informace o technických možnostech a upozorní na možná úskalí. Často se stává, že na základě zkušeností doporučí zajímavé řešení, které pomůže vzhledu i účelnosti.


 

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.