Jaká okna pomohou odhlučnit byt? | VEKRA
Bydlíte ve městě? Nejspíš vás trápí ruch projíždějících aut, hlasití lidé pod okny a další zvuky živého města, které vás v noci budí. Víkendový klid na kraji města zase dokáže pokazit sousedova sekačka. Účinné řešení, které vám zaručí ničím nerušený spánek, existuje. Zaměřte se okna VEKRA, nejlepší okna na trhu!

Tři efektivní kroky pro odhlučnění bytu

1.  Zvolte kvalitní okenní profil

V naší nabídce se zaměřte na plastová okna řady EVO, dřevěná okna, hliníková a dřevohliníková okna. Hluk lépe tlumí okna s větší stavební hloubkou.PROC_B2  

2. Vyberte speciální protihlukové zasklení

Možná vás to překvapí, ale pořízením běžného izolačního trojskla problém hluku z venku nevyřešíte. Běžné trojsklo nemá výrazně větší útlum než dvojsklo. V našem sortimentu proto nabízíme zvukově izolační skla (trojskla i dvojskla) ve více než 10 variantách. Výběr protihlukového zasklení konzultujte s našimi specialisty. Pokud se rozhodnete pro zasklení s integrovanou fólií, výplň splňuje zároveň funkci bezpečnostního zasklení.

       3. Objednejte si odbornou montáž

Montáž oken a ošetření připojovací spáry je stejně důležité, jako okno samotné. Pokud potřebujete odrušit nepříjemný hluk, je třeba připojovací spáru ošetřit speciální zvukově izolační pěnou, a to velmi precizně.

NOVINKA: Zaměřte se na okna VEKRA Klidea. Ta dokáží snížit intenzitu vnímaného hluku až o 70 %!
  • Jde o systémové provedení zvukově bezpečnostních oken.
  • Jejich příznivá cena z nich dělá dostupné standardní řešení.
  • Bonusem je zvýšená ochrana proti rozbití a násilnému vniknutí
Mějte na paměti, že zabudovaná okna vypadají všechna stejně, skutečná kvalita oken se skrývá uvnitř.

Jak jsou spokojeni uživatelé?

Prima_zlaty-dub_Mostecka-119_Otovice_36001-415x277.jpg"Koupili jsme starší domek blízko silnice a kvůli nepříjemnému hluku jsme měli problém v noci spát. Když jsme zvažovali výměnu oken, technik z VEKRY nám poradil, abychom směrem do ulice zvolili speciální protihlukové zasklení, ale do zahrady že nám budou stačit běžná trojskla. Výměna oken nám z hlediska hlučnosti v bytě přinesla úlevu, jakou jsme ani nečekali. Vůbec se to nedá srovnat se stavem před výměnou." Andrea S., severní Čechy  

UPRAVENY-Klidea-pro-web-stranku-2a
Přijďte si okna VEKRA sami otestovat

Domluvte si schůzku na některém ze showroomů VEKRA a přesvědčte se o tom, jak naše okna tlumí hluk a odolávají nárazu i vodě.
 IMG_6902  

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.