Prosklené vchodové dveře | VEKRA
untitled_0009.jpgVchodové dveře jsou vstupní branou objektu. Základem je profilový systém, a to bez ohledu na zvolený materiál. VEKRA nabízí vždy k profilovému systému oken také profilový systém pro vchodové dveře. 

Stylovým řešením jsou prosklené dveře VEKRA IMAGINE, které prosvětlí zádveří a chrání před nechtěnými pohledy. 

Vchodové dveře jsou v základní volbě vždy ve variantě proslené vchodové dveře. Kde je do profilového systému vloženo izolační zasklení. Prosklené vchodové dveře mohou být osazeny dvojsklem či trojsklem. Izolační zasklení zajišťuje výborné tepelně izolační vlastnosti. V úpravě kaleného skla či bezpečnostního lepeného skla je záruka, že prosklené vchodové dveře budou dostatečně odolné proti poškození. Pokud nemáte zájem o prosklené vchodové dveře může být izolační zasklení nahrazeno izolační výplní. Ve všech materiálových možnostech je v nabídce široký výběr designových možností izolační výplně.

Prosklené vchododové dveře mohou být před nechtěnými pohledy kolemjdoucích chráněny některými z variant ornamntálního skla. Takové prosklené vchodové dveře jsou pak průsvitné, nikoliv však průhledné. Prosklené vchodové dveře najdou široké uplatnění nejenom u rodinných domů, ale jsou velice často používány jako součást vstupních portálů bytových domů, velmi často se uplatní v komerčních a veřejných prostorách. Samozřejmostí je kombinace prosklených vchodových dveří s bočními světlíky a nadsvětlíky. Varianty prosklených vchodových dveří jsou jak jednokřídlé tak dvoukřídlé provedení.

Ve spodní části prosklených vchodových dveří je u všech materiálů použit hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, který splňuje maximální výšku prahu pro bezbariérové provedení. Prosklené vchodové dveře VEKRA jsou standardně osazeny tříbodovým bezpečnostním zámkem, v případě zvláštních požadavků také panikovýcm a únikovým zámkem či elektrickým vrátným. 

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.