Skládací dveře na balkon či terasu | VEKRA
skladacky.jpgVelkou výhodou je to, že skládací dveře dokáží velmi upořit místo a vytvořit tak co nejširší průchod na terasu či zahradu. Skládací dveře jsou jednou z možností, jak vyřešit průchod na terasu či zahradu. Konstrukce skládadích dveří je postavena na klasických okenních profilech, rozdíl je pouze ten, že je použito speciální kování.

Skládací dveře se označují jako FS portal či FSK a pod značkou VEKRA jsou dostupné v dřevěném a dřevohliníkovém provedení.

U konkrétního okenního profilu je nutné se informovat, zda jsou skládací dveře dostupné. Pro skládací dveře je použito speciální kování, které obsahuje nosnou a vodící kolejnici přes celou šířkou prvku. Křídla jsou osazeny speciálními pojezdovými vozíky. Skládací dveře jsou poměrně specifický prvek, který musí být řešen vždy individuálně v závislosti na rozměrech, materiálovém provedení, požadavcích na členění a typu profilu. 

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.