Skleněné a prosklené dveře do interiéru | VEKRA
_DSC9439.jpgSkleněné interiérové dveře vyrábíme pod označením VEKRA Interier GLASS. Jsou dostupné v celé škále individuálních řešení. 

Skleněné dveře interiérové se dají libovolně kombinovat a je snadné je přizpůsobit danému architektonickému řešení. U skleněných dveří se používá většinou kalené bezpečnostní sklo, čímž je v podstatě vyloučena možnost poranění při případném rozbití. Tento typ dveří nepodléhá stárnutí, mají dlouhou životnost a jsou jednoduché na údržbu 

Nabízíme i speciální systém FUTURA Interier pro řešení skleněných příček do interiéru. Hodí se zejména pro komerční prostory a kanceláře. Jeho výhodou je výborná zvuková izolace. 

Skleněné dveře ale také slouží pro propojení interiéru a exteriéru. Jsou vhodné do moderních staveb a objektů, které opticky rozšíří a v případě posuvných dveří na terasu nebo zahradu i velmi prosvětlí vnitřní prostor. Balkonové prosklené dveře patří mezi úsporná řešení, jak propojit terasu či zahradu s obytným prostorem. S těmito dveřmi získáte jedinečný výhled a sluneční svit. U balkonových dveří jsou velmi důležité tepelně izolační vlastnosti.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.