Skleněné a prosklené dveře do interiéru | VEKRA
_DSC9439.jpgSkleněné interiérové dveře vyrábíme pod označením VEKRA Interier GLASS. Jsou dostupné v celé škále individuálních řešení. 

Skleněné dveře interiérové se dají libovolně kombinovat a je snadné je přizpůsobit danému architektonickému řešení. U skleněných dveří se používá většinou kalené bezpečnostní sklo, čímž je v podstatě vyloučena možnost poranění při případném rozbití. Tento typ dveří nepodléhá stárnutí, mají dlouhou životnost a jsou jednoduché na údržbu 

Nabízíme i speciální systém FUTURA Interier pro řešení skleněných příček do interiéru. Hodí se zejména pro komerční prostory a kanceláře. Jeho výhodou je výborná zvuková izolace. 

Skleněné dveře ale také slouží pro propojení interiéru a exteriéru. Jsou vhodné do moderních staveb a objektů, které opticky rozšíří a v případě posuvných dveří na terasu nebo zahradu i velmi prosvětlí vnitřní prostor. Balkonové prosklené dveře patří mezi úsporná řešení, jak propojit terasu či zahradu s obytným prostorem. S těmito dveřmi získáte jedinečný výhled a sluneční svit. U balkonových dveří jsou velmi důležité tepelně izolační vlastnosti.

Nezávazně poptejte

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Poradce

Kdo vás bude obsluhovat

Rezervace návštěvy

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.