Okna do sklepa či garáže | VEKRA

sklepni-a-garazova-okna1-(1).png

Chcete být dobře chránění před nezvanými návštěvníky? Obáváte se, aby se sklepní nebo garážová okna nerozbila? Poraďte se s námi o možnostech mechanické ochrany před vypáčením a použití speciálního bezpečnostního zaskení.

Sklepní i garážová okna jsou velmi snadno přístupná, proto je nutné volit kvalitní pevné materiály, aby byl vnitřní prostor chráněný proti zlodějům. V zásadě ale speciální výrobky pro tento účel nejsou a lze vybírat ze sortimentu VEKRA ty produkty, které se buď shodují s okny v ostatních částech budovy nebo pak volit pevnější a odolné řešení.

Hliníková okna jsou prakticky nezničitelná

Z hlediska odolnosti je nejvhodnějším materiálem hliník, který by sklepním oknům i garážovým oknům poskytnul dostatečnou odolnost, ale využíván je i plast a dřevo. Z hlediska zasklení je u sklepních oken i garážových oken důležité uvědomit si zejména jak jsou dostupná.

Jako ideální výplň pro sklepní a garážová okna je neprůhledné, vzorované sklo, případně drátosklo, což je levnější varianta bezpečnostního skla. U sklepních a garážových oken je také vhodné použít některé bezpečnostní prvky jako jsou zamykací kličky, podložky proti odvrtání kličky. Sklepní a garážová okna musí být opatřena otvíravými prvky, aby bylo možné vnitřní prostor odvětrávat.

Nezávazně poptejte

Vyplníte za 5 minut
Do 48 hodin znáte cenu

Zadejte PSČ stavby

Kontaktujte naše specialisty

Návštěva showroomu

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.