Okna do sklepa či garáže | VEKRA

sklepni-a-garazova-okna1-(1).png

Chcete být dobře chránění před nezvanými návštěvníky? Obáváte se, aby se sklepní nebo garážová okna nerozbila? Poraďte se s námi o možnostech mechanické ochrany před vypáčením a použití speciálního bezpečnostního zaskení.

Sklepní i garážová okna jsou velmi snadno přístupná, proto je nutné volit kvalitní pevné materiály, aby byl vnitřní prostor chráněný proti zlodějům. V zásadě ale speciální výrobky pro tento účel nejsou a lze vybírat ze sortimentu VEKRA ty produkty, které se buď shodují s okny v ostatních částech budovy nebo pak volit pevnější a odolné řešení.

Hliníková okna jsou prakticky nezničitelná

Z hlediska odolnosti je nejvhodnějším materiálem hliník, který by sklepním oknům i garážovým oknům poskytnul dostatečnou odolnost, ale využíván je i plast a dřevo. Z hlediska zasklení je u sklepních oken i garážových oken důležité uvědomit si zejména jak jsou dostupná.

Jako ideální výplň pro sklepní a garážová okna je neprůhledné, vzorované sklo, případně drátosklo, což je levnější varianta bezpečnostního skla. U sklepních a garážových oken je také vhodné použít některé bezpečnostní prvky jako jsou zamykací kličky, podložky proti odvrtání kličky. Sklepní a garážová okna musí být opatřena otvíravými prvky, aby bylo možné vnitřní prostor odvětrávat.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.