Jak vybrat interiérové dveře | VEKRA
Kvalita, krása a dlouhodobá funkčnost

Kvalita, krása a dlouhodobá funkčnost

Výběru interiérových dveří věnuje velkou pozornost. Jde o víc než o design, protože jen skutečně kvalitní dveře chrání před hlukem a dlouho vydrží.

Přijďte si je vyzkoušet a osahat

Navštivte některý ze showroomů VEKRA po celé ČR. Sami posuďte kvalitu našich interiérových dveří a nechte se inspirovat, jaké provedení a design by se hodil k vám do bytu. Poradíme vám, vše vám ukážeme a odpovíme na vaše otázky. Interiérové dveře zakoupené podle obrázků na internetu vás mohou zklamat. Abyste se správně rozhodli, musíte interiérové dveře vidět.

Interiérové dveře musí chránit i něco vydržet

Denně se jich budete dotýkat a dívat se na ně, navíc interiérové dveře patří mezi nejnamáhanější vybavení bytu. Musí odolat nájezdům domácích mazlíčků i dětí. Pokud si koupíte levné dveře, sice ušetříte, ale může se stát, že průvan jimi bouchne jen jednou, nesplní očekávání z hlediska útlumu hluku v bytě a můžete na nich brzy vidět poškození i při běžném používání. Proto VEKRA dodává jen interiérové dveře špičkové kvality.
  • Vnitřní stuktura je z prvotřídní plné nebo dutinkové dřevotřískové desky, nenajdete u nás žádnou levnou papírovou voštinu.
  • Povrchová úprava je odolná a barevně stálá.
  • Panty a kování jsou bezúdržbové a vynikají mechanickou odolností.
  • Profesionální montáž VEKRA provádíme tak, aby podpořila perfektní zvukový útlum našich interiérových dveří. 
Interiérové dveře vybírejte s odborníkem. Záleží totiž nejenom na designu, ale především na jejich kvalitě.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.