Jak vybrat vchodové dveře | VEKRA

Vchodové dveře musí dobře vypadat, chránit dům před nezvanými hosty a vítat přátele. 
21032012171.jpg
 

Krásná a bezpečná brána do vašeho domu - to jsou vchodové dveře. Vy se soustřeďte na design, my se postaráme, aby spolehlivě chránila komfort a bezpečí vašeho bydlení. Vyberte si z desítek variant designového provedení výplní plastových vchodových dveří, vchodových dveří ze dřeva, dřevohliníku i hliníku. Nabídka doplňků a detailů je tak široká, že si můžete vchodové dveře nakombinovat podle vlastního vkusu.

Nezapomeňte, že výborně vypadají vchodové dveře s bočními světlíky a nadsvětlíky. Prosvětlí tradičně tmavé zádveří domu a udělají dojem na každého příchozího. 

Výběr vchodových dveří konzultujte osobně

Bezpečnost je základ, proto osazujeme vchodové dveře tříbodovým bezpečnostním zámkem. Větší ochranu přinesou motorické zámky ovládané čtečkou otisku prstu, mobilním telefonem, čipem, ...

Drží tvar a nekroutí se - to je jedna z jejich hlavních vlastností, aby šly dobře zamykat a chránily před chladem, vlhkostí, prachem i hlukem. Dbáme proto na to, aby naše plastové vchodové dveře byly dobře vyztuženy. Velké vylepšení plastových dveří zajistí překryvná hliníková výplň. Naše dřevěné dveře musí být vyrobeny vždy z kvalitního materiálu a jsou ošetřeny odolnou vícevrstvou povrchovou úpravou.

Dobře izolují - a to po všech stránkách. Naše dveře vždy splňují ty nejnáročnější parametry. Důležitý je především kvalitní práh, ten je totiž vždy izolační slabinou vchodových dveří. Nesmí docházet k nadměrnému prochlazování jeho okolí. Musí dobře ochránit před vlhkostí. Naše dveře mají dole ochranné kartáčky proti prachu a sněhu a okapničku proti stékání vody.

Pokud vybíráte vchodové dveře pro svůj dům, můžete je vybrat ze stejného materiálu jako si pořídíte okna. Ale nemusí to být pravidlem. Nenechte se v tomto směru omezovat a vždy svou volbu konzultujte s odborníky.

Víme co "letí" i co funguje a poradíme vám.

Nezávazná poptávka

Vyplníte za pár minut
Do 48 hodin znáte cenu

Odborný konzultant

Zná váš region
Doporučí řešení na míru

Navštivte showroom

Největší showroomy v ČR
Odborníci k dispozici

Vekra vydrží víc

Žádný nákup a prodej, ale poctivá práce našich techniků, dělníků a montážníků. To je VEKRA. Výrobky s extrémní životností, za které 100% ručíme.